Dvě mrtvá těla objevila ráno policie v rodinném domě v Teplicích. Podle kriminalistů šlo o vraždu a následnou sebevraždu. V domě bydlel manželský pár středního věku se dvěma menšími dětmi. Sousedé prý v noci slyšeli dvě hlasité rány, patrně výstřely.
Pravděpodobně kolem jedenácté v noci došlo k hádce mezi manželi v domku v okrajové části Teplic. Zatím není jasné, co se za zdmi stalo, policie ale hovoří o vraždě a sebevraždě.
Těla manželů měli po sedmé hodině ráno najít jejich příbuzní. Kriminalisté tady od rána celé místo prohledávali.
"Jedna z nejpravděpodobnějších verzí je, že se jednalo o vraždu a následnou sebevraždu. Nebudeme sdělovat žádné bližší informace," vzkázala policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.
Děti ve věku 6 až 8 let s největší pravděpodobností nebyly v tu chvíli doma. Sousedé viděli rodinu pohromadě naposledy v sobotu odpoledne. Děti mají v péči příbuzní. Motiv vraždy a sebevraždy musí zjistit kriminalisté.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz