záhadná smrt

Vražda?! Lékaři v Egyptě mají nové důkazy k smrti Magdy (†27)

Magdalena Zuková
Zdroj: facebook.com
Téma:

Smrt Polky Magdy Zuk (†27) v egyptské Hurghadě je jednou velkou záhadou. Podle prvních zpráv dívka skončila v nemocnici, kde řádila jako smyslů zbavená. Nakonec vyskočila z okna. Teď se ale ukazuje, že možná nešlo o sebevraždu. Podle tamních lékařů byla totiž dívka při pádu v bezvědomí.

Magda Zuková z Polska si jela do Egypta odpočinout, zpátky domů už se ale nevrátila. Začala se chovat velice podivně a agresivně, nakonec ji údajně personál hotelu v Hurghadě přistihl na okraji střechy a skončila v nemocnici.

 

Odtud existují i záběry kamery (najdete je zde), které zachycují, jak dívka panikařila a bránila se. Řádila jak smyslů zbavená, lékařům se pokoušela utéct. Nakonec ji museli zpacifikovat, Magda skončila upoutaná na lůžko.

 

 

Původní zprávy z Egypta hovořily o tom, že dívku chtěli doktoři na chvíli osvobodit, aby si mohla dojít na toaletu, ona se ale vymanila a skočila z okna přímo na beton. Po hospitalizaci zemřela. Celý příběh v původní verzi najdete zde.

 

 

Teď už ale detaily liší. Podle některých zdrojů dívka skočila z okna hotelu a do nemocnice ji převezli až po pádu - ve stabilizovaném stavu. Když se probudila, začala vyvádět a skončila proto spoutaná. Pak jí údajně náhle selhalo srdce.

 

 

Ačkoli se snažili lékaři dívku oživit, nepovedlo se a ona zemřela. Polský web Fakt.pl navíc uvádí, že podle lékařských zpráv vše nasvědčuje tomu, že Magda byla z okna vyhozena. Už dříve se objevily dohady, že dívka mohla být zdrogována a znásilněna. Výsledky pitvy ale nejsou známé.

lud TN.cz