Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Zbytečná smrt

Vražda novorozence u Jičína: Děsivé detaily šíleného činu!

Na povrch vyplouvají děsivé detaily vraždy novorozence, kterou od úterý vyšetřují královéhradečtí kriminalisté. Podle nich děťátko zabila osmnáctiletá matka B. M. Ta se podle informací TV Nova k činu přiznala, soud ji už poslal do vazby.

Podle informací TV Nova přitom miminko zemřelo brutálním způsobem v malé obci u Jičína. Do zdejšího babyboxu to je z místa činu vzdušnou čarou přibližně šest kilometrů.

 

Matka začala rodit v pondělí asi hodinu po poledni. Když děťátko přišlo na svět, měla ho zvlášť trýznivým způsobem zavraždit. Vše se přitom odehrálo v koupelně bytu, kde v té době byli i další příbuzní.

 

Podle informací TV Nova pak všichni s mrtvým novorozencem v bytě zůstali až do druhého dne. Údajně si mysleli, že už se miminko narodilo mrtvé. Babička dítěte lékařku volala až v úterý s tím, že mají doma mrtvé dítě a chtěla poradit, co s ním mají dělat.

 

 

Lékařka ovšem místo rady zalarmovala policisty, kteří následně matku dítěte obvinili z vraždy a soud ji později poslal do vazby. V případě odsouzení ženě hrozí až 20 let za mřížemi, případě i výjimečný trest.

 

pez TN.cz