Zbytečná smrt

Vražda novorozence u Jičína: Děsivé detaily šíleného činu!

Téma:

Na povrch vyplouvají děsivé detaily vraždy novorozence, kterou od úterý vyšetřují královéhradečtí kriminalisté. Podle nich děťátko zabila osmnáctiletá matka B. M. Ta se podle informací TV Nova k činu přiznala, soud ji už poslal do vazby.

Podle informací TV Nova přitom miminko zemřelo brutálním způsobem v malé obci u Jičína. Do zdejšího babyboxu to je z místa činu vzdušnou čarou přibližně šest kilometrů.

 

Matka začala rodit v pondělí asi hodinu po poledni. Když děťátko přišlo na svět, měla ho zvlášť trýznivým způsobem zavraždit. Vše se přitom odehrálo v koupelně bytu, kde v té době byli i další příbuzní.

 

Podle informací TV Nova pak všichni s mrtvým novorozencem v bytě zůstali až do druhého dne. Údajně si mysleli, že už se miminko narodilo mrtvé. Babička dítěte lékařku volala až v úterý s tím, že mají doma mrtvé dítě a chtěla poradit, co s ním mají dělat.

 

 

Lékařka ovšem místo rady zalarmovala policisty, kteří následně matku dítěte obvinili z vraždy a soud ji později poslal do vazby. V případě odsouzení ženě hrozí až 20 let za mřížemi, případě i výjimečný trest.

 

pez TN.cz