Turistka z Německa

Vražda v dovolenkovém ráji! Tělo turistky našli ukryté pod kameny

Miriam Beelte - 2
Zdroj: facebook, Miriam Beelte
Zavražděnou turistkou má být 26letá Miriam Beelteová
Téma:

V oblíbené turistické destinaci byla zavražděna 26letá turistka z Německa. Z vraždy na thajském ostrově Ko Sichang je podezřelý 24letý Thajec, který se podle policie k činu přiznal.

Německá turistka na dovolenou do Thajska přiletěla 23. března, bydlela v hotelu ve městě Pattaya. Odtud podle policie vyrazila o víkendu na výlet na ostrov Ko Sichang, kde si měla pronajmout skútr, aby turistický ráj projela. Podle portálu The Sun šlo o Miriam Beelteovou z německého Hildesheimu.

 

Její bezvládné tělo objevil jiný turista o několik hodin později v zálivu. Bylo ukryto pod několika kameny, částečně ale zpod nich vyčnívalo. Miriam už nebylo pomoci, podle policistů měla rozbitou hlavu. Před smrtí měla být brutálně znásilněna a napadena.

 

GALERIE: Zavražděná turistka z Německa

1
/
3
Zdroj: facebook, Miriam Beelte
Miriam Beelte - 3

 

"Tělo oběti bude odesláno k forenzním technikům, kteří provedou celkové vyšetření, aby zjistili přesnou příčinu smrti. Okamžitě jsme kontaktovali německou ambasádu a pověřili ji komunikací s pozůstalými," citoval portál policejního mluvčího Angkula Sarakula.

 

 

Policisté po vraždě zadrželi 24letého mladíka, který pochází z ostrova, kde Němka zemřela. Podle policejního mluvčího se Ronnakorn Romruen k činu přiznal a bude obviněn z vraždy, znásilnění a ukrytí těla. V té době byl prý zfetovaný a nevěděl, co dělá.

Související témata:
epa TN.cz