galerie dojemné chvíle

Výročí královské svatby: Harry a Meghan ukázali soukromé fotky!

Princ Harry a Meghan jsou svoji
Zdroj: Twitter, The Royal Family
Princ Harry a vévodkyně Meghan
Téma:

Královská rodina si opět pro své fanoušky připravila příjemné překvapení. K prvnímu výročí své svatby vévoda a vévodkyně ze Sussexu na svém instagramu zveřejnili fotografie ze zákulisí jejich významného dne. Lidé se tak můžu podívat na dojemnou chvíli mezi matkou a dcerou, nebo nervózního prince Harryho těsně před svatbou.

Přesně před rokem sledovala nejen Británie, ale také celý svět svatbu vévodkyně Meghan a prince Harryho. Obřad se konal v kapli sv. Jiří na hradě Windsor. Jelikož v neděli oslavil pár první výročí svatby, rozhodl se své fanoušky potěšit a na instagramu zveřejnil soukromé fotografie, které zatím nikdo neviděl.

 

"Dnes je to jeden rok od svatby vévody a vévodkyně ze Sussexu," stojí v příspěvku na instagramu královského páru u videa, ve kterém jsou sestříhané fotografie. Dojemné chvíle ještě podtrhává píseň This Little Light of Mine. "Doufáme, že si tento moment užijete a uvidíte některé záběry ze zákulisí z tohoto významného dne," je napsané v závěru vzkazu.

 

Zobrazit pspvek na Instagramu

Happy one year anniversary to Their Royal Highnesses, The Duke and Duchess of Sussex! Today marks the one year anniversary of the wedding of The Duke and Duchess of Sussex. Their Royal Highnesses exchanged vows at St Georges Chapel within the grounds of Windsor Castle on May 19th, 2018. The selected song This Little Light of Mine was chosen by the couple for their recessional. We hope you enjoy reliving this moment, and seeing some behind the scenes photos from this special day. A message from The Duke & Duchess: Thank you for all of the love and support from so many of you around the world. Each of you made this day even more meaningful. Photo credit: Chris Allerton (B&W); PA (color) SussexRoyal (B&W images and video)

Pspvek sdlen The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

 

Fanoušci si mohou užít krásné video, kde uvidí například prince Harryho stopujícího jeho odvoz na svatbu, rozhovor mezi vévodkyní Meghan a její maminkou, příchod nevěsty do kaple nebo ženicha připravujícího se na čtení své řeči. Ke konci nechal pro své příznivce vzkaz samotný pár. "Děkujeme, že jste udělali tento den výjimečným," napsali manželé.

 

 

Vévova a vévodkyně ze Sussexu se kromě výročí svatby také raduje z narození svého syna Archieho Harrisona Mountbatten-Windsora, který se narodil 6. května. "Je to magické, je to úžasné. Mám nejlepší dva muže na světě a jsem šťastná," řekla Meghan dva dny po porodu.

 

GALERIE: Meghan a Harry slaví výročí svatby

1
/
11
Zdroj: instagram/sussexroyal
Meghan a Harry slaví výročí svatby

 

Štěstím zářil také princ Harry: "Byla to neuvěřitelná zkušenost, kterou jsem si nedokázal ani představit. Kolik žen dělá to, co dělá, je mimo mé chápání, ale jsme oba naprosto nadšení a vděční za veškerou lásku a podporu od vás všech."

 

Připomeňte si to nejlepší ze svatby vévodkyně Meghan a prince Harryho:

reg TN.cz