děsivé video

Vysílala smrt sestry na webu a nepomohla. Tohle je reakce rodičů

Obdulia Sanchezová natočila svoji nehodu
Zdroj: Policie, Instagram
Obdulia Sanchezová vysílala nehodu na sociální síť

Divoká jízda osmnáctileté dívky z Kalifornie skončila tragédií. Při nehodě zemřela řidiččina čtrnáctiletá sestra. Starší dívka jí nepomohla, místo toho sestřinu smrt vysílala živě na sociální síti! K nešťastné události se teď vyjádřili zdrcení rodiče.

"Zničilo nám to život," začali své vyprávění pro televizi ABC7 rodiče obou dívek. Mladší Jacqueline zemřela, starší Obdulia skončila ve vězení - obvinili ji ze zabití a řízení pod vlivem alkoholu. Nicandro a Gloria Sanchezovi jsou zdrcení a neví, co si o nehodě myslet.

 

Hrozivé video už oba viděli, nedokážou si ale vysvětlit, jak se to mohlo stát. Věří, že jejich dcera Obdulia, které říkají Lula, potřebuje pomoc. "Myslím, že neví, co se stalo," řekl otec. "Myslím, že si uvědomuje, že udělala něco špatného. Cítí se špatně, ale zabila vlastní sestru," dodal.

 

Lula jediná byla během jízdy připoutaná, na zadním sedadle seděly dvě čtrnáctileté dívky - její sestra Jacquelin a kamarádka Manuela Sejaová. Obě při nehodě vyletěly z auta zadní oknem. Manuela přežila, Jacquelin takové štěstí neměla. Lula celé neštěstí živě přenášela na instagram.

 

 

Upozorňujeme, že video není vhodné pro citlivé povahy!

 

Policie zatím s jistotou neví, jestli se Lula nějak pokusila sestru zachránit. Neví dokonce ani to, jestli volala záchranáře. "Stále to prošetřujeme," uvedli policisté. Co už ale potvrdili je, že Lula byla pod vlivem alkoholu. Zatím není jasné, kdo jí alkohol prodal.

 

Podobný případ se stal na začátku července v Česku. Dvaadvacetiletá dívka v přímém přenosu vysílala jízdu s kamarádkou, která skončila tragédií. Auto u Obrnic narazilo do protihlukové stěny, řidička nepřežila. Více čtěte zde.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nikola V., která přežila nehodu u Obrnic: Už ví, že jí zemřela kamarádka! Jaká byla její reakce?

Jste nebezpečná řidička? OTESTUJTE SE
Nemilé prvenství: Česká mládež holduje alkoholu a kouření nejvíce v Evropě

mom TN.cz