Výlet královské rodiny

William a Kate vzali děti do zahrady. Roční Louis už chodí! FOTO

Téma:

William, Kate, princezna Charlotte i její bratříčci George a Louis. Britská královská rodina se pochlubila roztomilými fotkami z výletu, který pětice absolvovala do rozsáhlé zahrady, kterou Kate pomáhala navrhnout.

Na snímcích je zachycená celá rodina, včetně malého Louise, který teprve nedávno oslavil první narozeniny. Kromě toho, že je na první pohled klonem svého staršího brášky George, už malé princátko chodí.

 

Návštěvu parku, který cílí právě na rodiny s malými dětmi, si evidentně užila i princezna Charlootte, která otestovala provazovou houpačku a princ George, který si bosé nohy vymáchal v potůčku.

 

Zahrada, přiléhavě nazvaná Zpět do přírody (Back to Nature), se veřejnosti odhalí v úterý na výstavě Chelsea Flower Show v Londýně.

 

 

"Věřím, že trávení času venku v přírodě, zvlášť v nižším věku, může zajistit, že se z dětí stanou šťastní, zdraví dospělí," uvedla vévodkyně Kate v prohlášení zveřejněném Kensingtonským palácem.

 

Vévodkyni se zahradou pomáhaly i její ratolesti. Britská královská rodina se na svém oficiálním facebookovém profilu pochlubila, že v uplynulých měsících George, Charlotte i malý Louis sbírali mech nebo větvičky, které Kate použila při výzdobě zahrady.

 

GALERIE: William a Kate vzali děti do zahrady

1
/
6
Zdroj: The Royal Family, Matt Porteous
William a Kate se pochlubili novými rodinnými fotkami - 6

pez TN.cz