Smrt v Pardubicích

Za vraždu chlapce (†7) padlo obvinění. Muži hrozí i doživotí!

Téma:

Kriminalisté podle informací TV Nova v úterý ráno obvinili z vraždy sedmiletého chlapce v Pardubicích čtyřicetiletého muže, otce dítěte. Policisté nicméně nechtějí informaci potvrdit a na případ vyhlásili embargo.

Podle důvěryhodného zdroje TV Nova si chlapcův otec obvinění z vraždy vyslechl v úterý kolem deváté hodiny ráno. Během středy by měl putovat před soudce, který rozhodne, zda bude na soud čekat ve vazební věznici či nikoli.

 

Protože je obětí dítě mladší 15 let, jde automaticky o obvinění podle nejpřísnějšího paragrafu, otci chlapce tak hrozí až výjimečný trest. Doživotí nevyjímaje.

 

Záchranáři a policisté do rodinného domu vyjížděli v noci z neděle na pondělí, přibližně hodinu po nedělní půlnoci. Zdravotníci přitom původně jeli pomáhat dospělému muži, na místě ovšem našli chlapce v bezvědomí.

 

"Ihned po nálezu byla zahájena neodkladná resuscitace a provedeny urgentní chirurgické život zachraňující úkony. Bohužel ani po téměř hodinu trvající resuscitaci se nepodařilo u dítěte obnovit srdeční akci a pacient zemřel," popsal už dříve mluvčí záchranářů Aleš Malý.

 

Pusťte si pondělní reportáž o případu:

 

pez TN.cz