galerie smutná zpráva

Sbohem, hrdino: Hvězda Titaniku a Apolla 13 je po smrti! 

Bill Paxton - 5
Zdroj: Profimedia / facebook
Titanic
Téma:

Ve věku 61 let v neděli zemřela hlavní postava legendárního Apolla 13 a dalších známých akčních filmů, herec Bill Paxton. Lidé ho znají také díky postavě hledače z oblíbeného filmu Titanik nebo z filmu Vetřelci. Paxton podlehl pooperačním komplikacím.

Ačkoli v akčích filmech jako velký hrdina přežil útoky mnoha monster, v reálném životě měl vážné Bill Paxton vážné zdravotní problémy, kvůli kterým ho museli operovat. O jaké problémy konkrétně šlo, není jasné. Herec ale měl ale po posledním zákroku komplikace, kvůli kterým zemřel, informuje BBC. Smutnou zprávu o jeho smrti potvrdila rodina.

 

GALERIE: Bill Paxton

1
/
6
Zdroj: Profimedia / facebook
Bill Paxton - 5

 

 

Bill Paxton zemřel ve věku 61 let, za sebou má ale velmi působivou hereckou kariéru. Mezi jeho největší a nejznámější filmové hity patří Terminátor, kde si zahrál po boku Arnolda Schwarzeneggera, Apollo 13, v němž hrál kosmonauta Freda Haiseho, Twister nebo Pravdivé lži. Nadšenci do filmů ho ale znají hlavně z Titaniku, kde si zahrál lovce pokladů Brocka.

 

Za účinkování v minisérii Hatfieldovi a McCoyovi dostal dokonce i cenu Emmy. Kromě jiného natočil i film Tetování a další. 

Související témata:
lud TN.cz