Vražda v Rokycanech

Žena, kterou měl přítel střelit do hlavy, zemřela. Vše vidělo dítě

Muž postřelil ženu
Zdroj: TV Nova
Podezřelého muže poslal soud do vazby
Téma:

Žena, kterou měl před očima dítěte střelit partner do hlavy, zemřela v nemocnici. Stalo se tak předminulý čtvrtek v Rokycanech. Cizinec, který prý nestřílel úmyslně, zůstává ve vazbě. Zbraň držel nelegálně.

Postřelená 37letá žena zemřela v nemocnici v pondělí, lékaři to okamžitě oznámili policii. "Policisté nařídili soudní pitvu a v nejbližší době bude čin překvalifikován na dokonaný čin zvlášť závažný zločin vraždy," uvedla policejní mluvčí Martina Korandová.

 

Policie z vraždy obvinila 43letého muže, který měl být jejím partnerem. Ve čtvrtek 18. října podle policie přistoupil v Rokycanech k zaparkovanému autu, ve kterém žena seděla, a jedním výstřelem ji zasáhl do hlavy.

 

 

Podle informací TV Nova střelbě přihlíželo také malé dítě. Mluvčí plzeňské nemocnice oznámil, že žena utrpěla zranění na hlavě a krku. Po činu cizinec Albert A. odjel do Plzně, kde ho asi po dvou hodinách dopadli policisté.

 

Při výslechu, který trval asi tři hodiny, se měl k zastřelení přítelkyně přiznat, udělat to ale prý nechtěl. Zbraň držel nelegálně. Soud ho v neděli poslal do vazby ze všech tří vazebních důvodů.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o případu:

Související témata:
epa TN.cz