Smutný konec

Zmizelou herečku našli mrtvou. Syna z vody vytáhla, sama se utopila

Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
Publikováno 14. 7. 2020
Téma:

Po šesti dnech intenzivního pátrání přišla kalifornská policie se smutnou zprávou. Herečka z oblíbeného seriálu Glee, která se ztratila minulou středu na jezeře, je po smrti. Naye Riveraové bylo 33 let, zůstal po ní čtyřletý syn Josey.

Naya Riveraová si vyjela se synem na pronajaté loďce na jihokalifornské jezero Piru, po několika hodinách záhadně zmizela. Na palubě plavidla našli pouze čtyřletého chlapečka.

 

Policie nasadila do pátrání kromě lodí také vrtulník a speciálně vycvičené psy. Po šesti dnech 33letou herečku v pondělí našli, bohužel bez známek života, informuje CNN

 

Syn už minulý týden vyšetřovatelům řekl, že si šli zaplavat a maminka pak zmizela pod vodou. Policie vyloučila sebevraždu, dosud však není jasné, co přesně se herečce stalo. "Našla v sobě ještě sílu, aby dostala syna zpátky na loď, ale už jí nezbyla síla zachránit sebe," uvedl šerif Bill Ayub.

 

 

Naya Riveraová se proslavila rolí Santany Lopez v muzikálovém seriálu Glee. Ten jako by byl prokletý. Herečka je už jeho třetí hvězdou, která tragicky zemřela. V červenci 2013 se heroinem předávkoval Cory Monteith, v lednu 2018 spáchal sebevraždu Mark Salling, kterého obvinili z držení dětské pornografie.

 

Podívejte se, jak probíhalo pátrání po zmizelé herečce:

Související témata:
TN.cz