Domluvili se na Facebooku

Brutální rvačka slečen v Buštěhradu: Vzaly na sebe i baseballovou pálku!

Téma:

Brutální rvačka mladých dívek se odehrála v Buštěhradu u Kladna. Sledovaly ji desítky lidí, kteří se o ní dozvěděli na sociální síti. Právě přes ni se totiž dívky na rvačce měly domluvit. Incident teď vyšetřuje policie.

"Zítra v Buštěhradu na hřišti. Vyřídíme si to tam!!!" Takto si domluvily na sociální síti dvě dívky vyrovnání účtů. "Vystartovaly dvě holky a mlátily se, ta jedna dokonce vzala bejsbolku a dala jí do hlavy, takže jsme okamžitě volali," popsala Marcela Rydvanová, která vše viděla.
 

Rvačka se stala v těchto místech na buštěhradském hřišti a sledovalo ji nejméně padesát dalších lidí. Mezi nimi nejen dospělí, ale hlavně kamarádi obou dívek. Ti přihlíželi tomu, jak starší dívka mlátí druhou baseballovou pálkou.
 

"Začaly se najednou rvát a my, než jsme tam doběhli. Pak jsme je vodtrhli, vzali jí tu bejsbolku a odešli jsme," popisoval kamarád dívek. "Chytla jsem ji a odtáhla k plotu, tam jsem ji držela, aby ji nemohla napadnout znovu," dodala kamarádka.
 

Všichni, kteří u bitky ten den byli, věděli předem, že bude a v jaký den. "Ještě říkali, přijdeš v pátek? A já proč? No, bude tady bitka. Má se prát Lucka a ještě jedna," popsala kamarádka jedné z dívek.
 


Obě aktérky teď domluvený souboj popírají. První dnes nebyla doma, druhá dělá, že sokyni vůbec nezná. "Já ji tu viděla poprvý. Ona tam psala, že tam jenom přijde, ale že by byla bitka, to nic," řekla zbitá dívka. Motiv celé rvačky policie zatím prověřuje.
 

"Upozorňujeme všechny rodiče, aby dbali na chování dětí na sociální síti, neboť můžou zabránit takovýmto incidentům," uvedla mluvčí policie Štěpánka Zatloukalová.
 

Těžko říct, jak bitku nakonec policie posoudí. Mladistvé útočnici už by ale trest za útok pálkou hrozil.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Brutální protest: Přibil si přirození k zemi. Podívejte se na video!

Rytmus je mrtvý! Slovenský web zveřejnil fotografie brutální havárie

Související témata:
hmr / Martin Holek tn.cz / TV Nova