nemám slov...

SMUTNÝ VZKAZ DO NEBE: Bráchu jí zastřelil strážník před klubem

Sestra zastřeleného ve Vysokém Mýtě
Zdroj: tn.cz / Facebook
Téma:

Barboře dnes v noci na diskotéce ve Vysokém Mýtě zastřelil strážník městské policie bratra. Podle svědků byl opilý a chtěl se dostat do klubu bez placení vstupného. Alkohol mu asi zatemnil mozek a sáhl po zbrani. Sestra zavražděného 23letého teď posílá svému zesnulému bratrovi dojemný vzkaz.

"Nemám slov... Ať to bylo jakékoliv, brácha...," napsala nevlastní sestra zastřeleného mladíka Barbora na svůj profil na sociální síti nad článek o tragické události. Život pro ní už nebude nikdy jako dřív a ona to dobře ví.

 

 

"Je to strašný pocit, vidím ty vzpomínky jako by to bylo včera.. bude na nás tam nahoře čekat já to vím.. už nikdy neuslyším to jeho Tak co ségra nějakej průser? Je toho moc a já nemám sílu..," vzpomíná Bára na svého bratra.


 

Mladá dívka zasažená drsnou tragédií se podivuje i nad vrahem svého bratra - je to strážník městské policie. "Lidi, co mají pomáhat a chránit.. nemám slov, díky jimmy až vynalezneš stroj času dej mi vědět...," odpovídá jednomu z kondolujících, že by se ráda vrátila v čase a změnila realitu.

 

Její druhý nevlastní bratr bojuje o život v nemocnici. Ráno byl jeho stav kritický, ale postupně se zlepšuje. Případ budeme nadále sledovat. 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Prostřelil si hlavu v přímém přenosu. Tohle video nechcete vidět!

VIDEO: Devítiletá dívka neudržela samopal a rozstřílela instruktorovi hlavu

hru TN.cz