Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Zabil ji někdo?

Krásná Martina (21) záhadně zemřela při běhání. Hodil ji někdo do strže?

Témata:

Tato smrt je obestřena záhadou. Jednadvacetiletá studentka zemřela při běhání v místech, kde to dobře znala. Ačkoliv to zprvu vypadalo na nehodu, teď českobudějovická policie prověřuje i to, že ji mohl někdo zabít. Nesedí totiž hned několik věcí.

Martina si chodila pravidelně zaběhat k Boršovu nad Vltavou na místní cyklostezku. 15. prosince se ale z běhaní nevrátila. Dívka zaparkovala v kempu v Boršově nad Vltavou, rozběhla se po červené značce, uběhla dva kilometry a ...
 

Právě po dvou kilometrech objevili její mrtvolu pod pětimetrovým srázem. Na první pohled to vypadalo na nešťastnou náhodu, jenže nesedí hned několik věcí.
 


 

Jedna její rukavice se našla totiž několik desítek metrů od místa, kde leželo mrtvé tělo, druhou přitom měla na ruce! "Hledáme svědka, který pravděpodobně našel a následně na keř u stezky položil, pletenou rukavici běžkyně, a to zhruba 30 metrů od místa nálezu těla," uvedl mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner.
 


Její otec pak poukázal ještě na jednu podivnou okolnost. Podle aplikace v dívčině telefonu totiž v posledních metrech běhu zrychlovala a vypadalo to tak, že jakoby někomu utíkala. Možná se ale jen něčeho lekla a zřítila se.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Smrt těhotné ženy v Praze: Je sex v těhotenství nebezpečný?

Sebevraždu Terezky (†13) si dává za vinu její kluk. Co jí provedl?

hmr / Michaela Klárová tn.cz / TV Nova