Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

vrah v uniformě

Tento strážník zabíjel v Mýtě! Radka zabil, Lukáš bojuje o život

Před diskotékou ve Vysokém Mýtě střílel v noci tento muž. Strážník Městské policie Pavel Koblížek vytáhl v noci před klubem svou legálně drženou zbraň, jednoho muže zabil, a minimálně jednoho dalšího se pokusil zabít.

Pavel Koblížek byl podle svědků včera před klubem ve Vysokém Mýtě opilý. Ve společnosti dalších dvou mužů se dožadoval vstupu na místní diskotéku bez placení a "ne" nebral jako odpověď... Podle svědků vytáhl policejní placku a domáhal se vstupu do podniku s tím, že se jedná o policejní akci. Ani tak je ale ochranka logicky nechtěla do klubu pustit.

 

 

Není zcela jasné, kdo z mužů vyvolal konflikt jako první. Nicméně buď sám Koblížek, nebo někdo z jeho doprovodu vystříkal na místě pepřový sprej. A zaměstnanci podniku kvůli tomu samozřejmě zavolali policii. Když se to Koblížek a jeho kumpáni dozvěděli, dali se na útěk.

 

 

Dva bratři majitele klubu je začali pronásledovat. A to se jim stalo osudným. Prvního z nich - 23letého mladíka Koblížek postřelil. Když se ke zraněnému muži začal sklánět jeho 25letý bratr, střelil Koblížek i po něm a také zasáhl. Mladší z bratrů byl na místě mrtev, druhý je vážně zraněný v nemocnici. Tím ale řádění strážníka Koblížka neskončilo.

 

 

Měl se ještě jednou vrátit a přiložit svou zbraň k hlavě třetího z bratrů - nejstaršího a majitele celého podniku. Koblížek se tedy měl podle našeho zdroje pokusit zabít všechny tři bratry. Nejstarší měl ale štěstí, rána z pistole, kterou měl u hlavy, nevyšla. Koblížek už totiž naštěstí neměl náboje. Tomto scénáři odpovídá i klasifikace, kterou nám zdroj potvrdil - vražda a dvojnásobný pokus o vraždu.

 

To, že je střelec strážník městské policie, potvrdil televizi Nova starosta Vysokého Mýta František Jiraský. A velitel místních strážníků potvrdil jeho totožnost a prozradil, že se jednalo o bezproblémového zaměstnance. Nikdy s ním nebyl žádný problém, dříve sloužil i u policie České republiky, byl spolehlivý a klidný," popsal ho jeho nadřízený.

 

 

Policie po střelba zadržela dva muže - Pavla Koblížka a jednoho z jeho kumpánů. Třetí může být pořád na svobodě. Nikdo neví, jestli není také ozbrojený.
 

Podívejte se na záběry z místa činu: 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Policejní úlet v Praze: Strážník dal pokutu mrtvému taxikáři!

Epické video: Strážníci zpívají hit od Katy Perry

hru / bys / pul TN.cz