Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

kritika

Vypadáme jako idioti, zlobí se Youtube komunita na vandaly

TVTwixx - 4
Zdroj: facebook.com

Chtěli být slavní. To se sice puberťákům z partičky TvTwixx povedlo, ale trochu jinak, než původně zamýšleli. Video, jak petardou poničili zaparkovaný autobus totiž přilákalo především policisty a obrovskou vlnu kritiky.

A nejde jen o kritiku v diskuzích pod články, které o jejich "frajeřině" referují. Kritika už přišla i z vlastních řad, tedy od jiných "youtuberů", kteří také natáčejí videa a mají desetitisíce fanoušků.


Ozval se třeba šestadvacetiletý mladík vystupující pod pseudonymem Naprosto retardovaný, který nenechává na partičce z TvTwixx nit suchou.


Poukazuje mimo jiné na neuvěřitelnou hloupost autorů videa, kteří se bojí policie a uvědomují si tak, že dělají něco protizákonného. V tu samou chvíli si ovšem vše natáčejí, veřejně prezentují na internetu a ještě označí i jména těch, kdo jsou na nahrávce.


Ještě víc ovšem Naprosto retardovanému vadí to, že kvůli hlouposti několika vandalů teď všichni youtubeři (tvůrci videí na populárním videoportálu) vypadají jako nedospělí idioti, kteří se chovají jako nezodpovědní "ču*áci".


Kauzu poničeného autobusu samozřejmě sledujeme i nadále a o dalším vývoji vás budeme informovat.

TN.cz