galerie Šílená Vlaďka

Dramatická exekuce u ŘEPKŮ! Erbová přejela exekutora, toho odvezli do nemocnice!

Téma:

Vlaďka Erbová zřejmě měla dnes ráno blikanec jako její manžel Tomáš Řepka. Před jejich domem v Černošicích totiž přejela exekutora! Exekutoři jejich dům navštívili, protože Řepka dluží své první manželce Renátě balík peněz za alimenty a té došla trpělivost a dala ho k soudu!

Tomáš Řepka je známý svými blikanci během své fotbalové kariéry. Teď ale jeden blikanec také měla jeho současná žena, modelka Vlaďka Erbová. Před jejich domem v Černošicích totiž přejela jednoho z pracovníků exekutorské kanceláře, který přijel zabavit Řepkovi majetek.
 

Podle informací TN.cz přímo z místa chtěli exekutoři zabavit auto Erbové, tu ale nenapadlo nic lepšího než auto nastartovat a do jednoho z exekutorů nacouvat. Ten pak skončil v nemocnici. Na místě byli policisté a celou situaci se snaží uklidnit a vyřešit.
 

Posléze celou dobu potvrdil i mluvčí policie Jakub Vinčálek. "Mohu potvrdit, že policisté zasahují u dvaatřicetileté ženy v Černošicích, která nacouvala do pracovníka exekutorské kanceláře," řekl TN.cz mluvčí.
 

"Sraženého muže, který byl lehce zraněný, převezla posádka z Řevnic k ošetření do motolské nemocnice," doplnila pro TN.cz mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Vojtová.
 

K celému incidentu se vyjádřila i samotná Erbová. "Byl v mrtvém bodě. Nebyl to úmysl, nebyl. Chtěla jsem jen odvézt syna do školky," uvedla rozrušená Erbová.
 

GALERIE: Exekuce v domě Řepkových

1
/
11
Zdroj: TN.cz
Exekuce v domě Tomáše Řepky - 5

 

Opletačky s exekutory má Tomáš Řepka kvůli tomu, že neplatí alimenty za svoje děti Veroniku a Tomasse. Řepkova mluvčí Erbová před časem prozradila, že Řepka alimenty neplatí, protože si myslí, že jsou příliš vysoké. Bývalý reprezentační obránce musí exmanželce Renátě platit 65 tisíc korun měsíčně. Původně to bylo ale 101 tisíc, 76 tisíc za Veroniku a 25 tisíc za Tomasse. Právě u osmnáctileté Veroniky, ale soud výživné o něco snížil - na současných 40 tisíc.
 

A proč si exekutoři vybrali auto Erbové? Ti totiž mohou zabavit všechny věci v domě nebo bytě dlužníka, které nejsou nezbytné "k uspokojování hmotných potřeb svých a své rodiny, nebo k plnění svých pracovních úkolů", což auto v tomto případě není. Teprve po zabavení může Erbová požádat o vyjmutí z exekuce, musí však prokázat, že je to jen její majetek.
 


Řepka už několikrát u soudu žádal o snížení výživného, ale ten to pokaždé zamítl. Podle zákona ale mají děti, na které bývalý fotbalista pražské Sparty platí alimenty, nárok na stejnou životní úroveň jako jejich otec, tedy Řepka. A Řepka rozhodně nevypadá, že by trpěl nouzí. Navíc bydlí ve vile, která má hodnotu až 40 milionů korun.
 

Vlaďka Erbová je dvaatřicetiletá bývalá playmate, která si nechala několikrát upravit své bujné poprsí. Před Řepkou byla vdaná za hokejistu Zdeňka Bahenského, se kterým má dceru Viktorku. Tomáš Řepka je bývalý reprezentační obránce a bývalá opora Sparty, Fiorentiny a West Hamu. Ve vrcholném fotbalu už skončil a nyní kope jen I. A třídu za Hvozdnice. S bývalou manželkou Renátou má dceru Veroniku (18) a Tomasse (13).

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sagvan Tofi se topí v dluzích, byla na něj uvalena exekuce

Exekuce jí nehrozí! Dara nám ukázala účetnictví

Související témata:
TN.cz