Střet dvou světů

DUEL NA TN.CZ: Tomio Okamura proti šéfovi českých muslimů!

Okamura, Abbas
Zdroj: TN.cz
Téma:

Brutální teroristický útok na redakci francouzského satirického týdeníku Charlie Hebdo otřásl světem a vzbudil i v ČR protimuslimské nálady. Co na to říká šéf muslimské unie Muhamed Abbas? A jak reaguje odpůrce islámu Tomio Okamura?

Anketa

Kdo vás přesvědčil o své pravdě?

Hlasovalo 4781 lidí.
"Útok na civilisty je rozhodně odsouzeníhodný. A to i v době války, natož v míru. Je to hromadná vražda," odsuzuje řádění střelců, kteří mají v Paříži na svědomí 12 lidských životů, předseda muslimské unie v ČR Muhamed Abbas.


Uznává, že muslimové v dějinách vedli války a ozbrojené konflikty, ale prý vždycky šlo o obrané konflikty, nikdy ne a útočné výboje. Abbas rovněž tvrdí, že na přílivu přistěhovalců z blízkovýchodních zemích nevidí nic špatného."Ti lidé často utíkají z míst, kterými zmítá válka, jdou za prací. A proč ne? Vždyť by to ani nedávalo smysl, kdyby se takhle nechovali," je přesvědčený muslimský předák, který nepochybuje o tom, že hlasitý kritik muslimů Tomio Okamura ve skutečnosti o islámu neví vůbec nic a téma používá jen k vlastnímu zviditelnění.


A co na útok v Paříži říká sám Tomio Okamura. "Říkal jsem, že se to stane. A zpráva tajné služby navíc potvrzuje, že radikální muslimové už jsou v Česku," zuří předseda Úsvitu.Okamura tvrdí, že je mnohem lepší zpřísnit imigrační zákony, než čekat, až teroristé udeří i u nás. "Ministr vnitra i policejní prezident mě ujišťují, že bezprostřední nebezpečí útoku u nás není. Ale jak dlouho to vydrží? Rok? Dva roky?" ptá se politik, který se prý nikdy nechce dožít toho, aby masakr podobný tomu v Paříži odehrál přímo u nás.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tomio Okamura a jeho ženy: Čtěte, kdo všechno mu prošel postelí

Eva a Vašek jsou zpět! V bizarním předvolebním klipu zpívají Okamurovi

pez, Jakub Deml, Lukáš Kukla TN.cz