Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

kauza egypt

Na pomníku mají, že zemřely 30. 7. Klárka a Monika byly ale možná mrtvé mnohem dřív

Egypt - rodinné fotografie - 4
Zdroj: Archiv Petra Kramného

Kdy opravdu zemřely Monika Kramná a její dcera Klárka? Petr Kramný tvrdí, že to bylo v noci z 29. na 30. července. Na pomníku mají vyryto, že smrt nastala 30. 7. Jenže se objevily informace, že to mohlo být mnohem dřív.

Monika Kramná a její dcera Klárka zemřely v egyptské Hurghádě loni v noci z 29. na 30. července. To je datum, které se považuje za výchozí a moc se o něm nediskutuje.
 

GALERIE: Stěhování hrobu Moniky a Klárky Kramných

1
/
14
Zdroj: TN.cz
Hrob Moniky a Klárky

Jenže to je údaj, který do médií vypustil Petr Kramný. Všichni si pamatujeme, jak emotivně líčí na kamery TV Nova, že holkám bylo špatně, zvracely a nakonec je našel bez známek života.
 

Bylo po půlnoci, když k mrtvým turistkám dorazil hotelový lékař a tak mají nakonec Klárka a Monika na náhrobku vyryto, že smrt si pro ně přišla 30. července 2013.  


 

Otázkou je, do jaké míry Petru Kramnému a jeho interpretaci egyptské dovolené věří česká policie. Moravskoslezští kriminalisté jsou totiž přesvědčeni, že Kramný je vrah, který Klárku a Moniku zabil pomocí elektřiny. A podle informací, které portál TN.cz získal, nevylučují verzi, že obě ženy zemřely mnohem dřív, možná o celých 24 hodin.
 

Je možné, že by to skutečně byla pravda? Že Monika a Klárka zemřely už v noci z 28. na 29. července? I toto budou muset detektivové objasnit, než začne soud, který rozhodne o vině či nevině Petra Kramného.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Karel Gott zemřel! Na Facebooku se šířila lživá zpráva o smrti legendy

Porazila rakovinu, svůj boj s nemocí natočila na video 

sta TN.cz