Bouřlivá reakce

Patronka paterčat řekla názor a má vyletět z práce. Souhlasíte?

Matka paterčat s Klárou Vítkovou - Rulíkovou
Zdroj: TN.cz
Téma:

Rozhovor s Klárou Vítkovou - Rulíkovou, v němž se tvrdě opřela do matky paterčat paní Kiňové, vyvolal bouřlivé reakce. I když spousta lidí patronce fandí, jiní volají po jejím tvrdém potrestání a odvolání z pracovní pozice.

Anketa

Vyhazujete den staré nedojedené jídlo?

Hlasovalo 26973 lidí.
"Paní z MPSV, která do detailu popisuje rodinu paterčat, by měla letět na hodinu. Jestli je tohle běžná praxe vytrubovat do světa, tak potěš," vyvěsil například na svůj twitterový účet novinář a publicista Ján Simkanič.


Samotné ministerstvo práce a sociálních věcí, kde Klára Vítková - Rulíková pracuje, nejprve vydalo k celé situaci prohlášení, později ho ale stáhlo s tím, že k tomuto tématu dnes vydají oficiální reakci.


Velmi ostrý text vyšel také na portálu Romea.cz. Jeho autorka Linda Sokačová má jasno: patronka dětí se zachovala naprosto špatně a profesionálně selhala, když vynesla detaily o rodině Alexandry Kiňové a jejích paterčatech.

 


"Paní patronka Klára se chová jako zhrzená kamarádka. Chtěla přeci pomáhat. V některých pasážích jde tak daleko, že se považuje dokonce za stát," píše mimo jiné Sokačová, podle které bylo chybou i to, že se Vítková - Rulíková s Alexandrou Kiňovou skamarádila.


Sokačová obhajuje rodinu paterčat i v nejkontroverznějším bodě celého rozhovoru - hájí totiž vyhazování jen den starého jídla. "Kolik procent české populace rozpéká rohlíky a kolik z nás vyhodí občas jídlo z předešlého dne?" ptá se autorka textu na Romea.cz.

JAK TO MÁTE VY? DOJÍDÁTE DEN STARÉ POTRAVINY, NEBO JE VYHAZUJETE? HLASUJTE V ANKETĚ.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Neskutečná kráska, ale vypadá jako kluk! Dcera Pitta a Jolie přišla na premiéru filmu v kvádru

Výjimečně ´plodný´ školní výlet: Sedm žaček základní školy otěhotnělo!

Související témata:
TN.cz