exkluzivně co jí hrozí?

Petra Paroubková skončila v péči lékařů kvůli krvácení do mozku

Manželka bývalého premiéra Jiřího Paroubka Petra Paroubková je v nemocnici. Informaci potvrdil televizi Nova sám Jiří Paroubek.

Petra Paroubková skončila v péči lékařů kvůli vnitřnímu krvácení do mozku. "Měla vlastně malou mozkovou příhodu, krvácení do mozkové pleny a je v nemocnici," informoval Jiří Paroubek televizi Nova v sms zprávě.

 

Bývalý premiér a expředseda ČSSD také uvedl, že zdravotní komplikace se vyskytla z ničeho nic, nepředcházelo jí žádné zranění. "Neměla úraz," potvrzuje Jiří Paroubek.

 

Jiří Paroubek byl i se svou manželkou Petrou 4. února hostem pořadu Vaše téma na TN.cz. Podívejte se na rozhovor zde.

 

Jak vážný je zdravotní stav Petry Paroubkové, není zatím úplně jasné. "Těžko k tomu něco více říct. Snad to, že za dva tři týdny bude doma," napsal Jiří Paroubek.

 

 

Redakce TN.cz oslovila lékaře, aby specifikoval zdravotní komplikaci, která sužuje Petru Paroubkovou. "Záleží, jak velké to krvácení je a do jakých míst krev proudí. Podle toho pak v horších případech může dojít i k poškození mozku. Na bližší specifikaci by bylo třeba znát více podrobností o rozsahu a místech krvácení," uvedl pro TN.cz lékař, který si přál zůstat v anonymitě.

 

Petra Paroubková pracovala jako tlumočnice, je druhou manželkou Jiřího Paroubka, se kterým má dceru Margaritu. Narodila se v roce 1973 ve slovenské Nitře.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

hru TN.cz