BYLO MU 61 LET

Zemřel herec a moderátor Vladimír Čech, podlehl rakovině

Vladimír Čech
Zdroj: Mediafax
Zemřel herec a moderátor Vladimír Čech

Herec a moderátor Vladimír Čech prohrál svůj boj s rakovinou. Zemřel v Praze ve věku 61 let. Proslavila ho soutěž Chcete být milionářem.

Známý moderátor soutěže Chcete být milionářem? Vladimír Čech se dlouhodobě potýkal s vážnými zdravotními potížemi. Boj s rakovinou fatálně zkomplikoval zápal plic, se kterým byl herec před čtrnácti dny převezen do pražské motolské nemocnice. Zákeřnému Lynchovu syndromu bohužel podlehl.

 

 

Nejvíce se Vladimír Čech zapsal do povědomí lidí jako sympatický moderátor populární soutěže Chcete být milionářem, kterou vysílala televize Nova. Známý je také jeho hlas z dabingu, namluvil například kocoura Garfielda.

 

Vladimír Čech

1
/
9
Zdroj: Mediafax/tn.cz
Vladimír Čech - 6 ; Vladimír Čech na benefičním večírku Městských divadel pražských v prrosinci 2011

 

Vladimír Čech vystaudoval pražskou DAMU a následně hrál v Divadle Petra Bezruče v Ostravě, ve Slezském divadle v Opavě, Státním divadle Ostrava, v divadle Českém Těšíně, Státním divadle Oldřicha Stibora v Olomouci (dnes Moravské divadlo) nebo ve Východočeském divadle v Pardubicích - VÍCE NAJDETE ZDE!
 

V letech 1990–1992 působil jako poslanec České národní rady. Mezitím hostoval v pražském Činoherním klubu, pak hrál v Činoherním studiu v Ústí nad Labem, pražském Divadle Rokoko a Středočeském divadle Kladno. Od roku 1999 byl hercem na volné noze, a potom byl členem souboru Městských divadel pražských.

 

Čech trpěl Lynchovým syndromem - VÍCE ZDE!

 

Připomeńte si Vladimíra Čecha v jeho nejznámější roli:
 


 

sta, hel TN.cz