Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Lítaly pěsti

Drsná bitka mezi Rychtářem a Macurou: Létaly tvrdé pěsti! VIDEO

Zdroj: TN.cz

Josef Rychtář, manžel Ivety Bartošové, a Zdeněk Macura už se zase do sebe pustili. Macura se totiž objevil u šatny Ivety ve svitavském kulturním centru, kde právě Bartošová měla koncert. A to Rychtáře rozpálila do běla, s Macurou se popral až prý tekla krev!

Koncert Ivety Bartošové ve Svitavách měl pořádné grády. Tedy alespoň v zákulisí. Tam totiž v převlečení vnikl její obdivovatel Zdeněk Macura. To samozřejmě rozčílilo manžela Ivety Josefa Rychtáře a ten se samozřejmě do Macury pustil, píše Prásk.tv.
 

Macura se do svitavského kulturáku vplížil v převlečení, v ruce držel jen igelitku. Jenže u šatny Ivety Bartošové Macuru poznali lidé, poté se tam vřítil Rychtář se synem a začali řvát na Ivetina obdivovatele, ať okamžitě zmizí.
 


Ostrá slova pak vystřídaly pěsti. Rychtář pak povalil Macuru k zemi. Macuru se povedlo rychle přemoci a Josef Rychtář odešel na policii, kde musel podat výpověď k celému incidentu. Tam, už v té době byl i věrný Džambulčin fanoušek Macura, kterého si odvezli policisté sami. A Iveta Bartošová? Ta o ničem nevěděla a dál vesele zpívala.

Prásk.tv TN.cz