Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Udělejte partnerovi radost

Valentýn se blíží! 10 NEJLEPŠÍCH TIPŮ na dárky za pár korun

Láska
Zdroj: Thinkstockphotos

Valentýn, svátek všech zamilovaných, je už v sobotu! Pokud jste stále v práci nebo ve škole a prostě nemáte čas běhat po obchodech, kupte svému protějšku nějakou tu maličkost po internetu. Máte pro vás pár tipů, které stihnete do 14. února nakoupit!

1. Romantická večeře


Pokud váháte nad tím, co připravit své milé za překvapení na valentýnský večer, určitě nic nezkazíte romantickou večeří. V dnešní době se dá navíc pořídit za pár kaček. Chcete jít na sushi, staročeskou klasiku nebo argentinský biftek, a přitom nesáhnout hluboko do kapsy? Zkuste si koupit slevový voucher! Pokud ho koupíte ještě dnes, valentýnskou večeři za pár kaček stihnete.


2. Plyšové srdce


Pro někoho kýč, pro druhého důkaz lásky. Hlavně mladší dívky budou mít z plyšového srdíčka určitě velkou radost! Jejich dárce navíc určitě potěší cena. Dají se pořídit i do sto koruny.


3. Bonboniéra


Bonboniéra, to je dárek, kterým nikdy žádnou ženu neurazíte. S těmi ve tvaru srdce se teď navíc přímo rozsypal pytel. Sladké potěšení pro vaši milou vás vyjde na pár desítek korun. Pokud ale objednáte třeba belgické pralinky, může se tato cena i zněkolikanásobit.

 

 

4. Květiny


Ani květinami nemůžete nic zkazit. Dnes, v době internetu, je navíc vše o mnoho jednodušší. Řada květinářství nabízí službu objednání on-line. Květiny po jejich zaplacení firmy doručí přímo k ženě vašeho srdce.

 

5. Plyšová pouta lásky


Plyšová pouta, to je dárek, který potěší obě strany. Okořeňte si váš milostný život. Není snad vhodnější termín pro darování této roztomilé hračky, než na svatého Valentýna.


6. Kámasútra


Že tuhle knihu doma ještě nemáte? Chyba! Tato příručka plná orientálních způsobů milování může okořenit váš milostný život. Prohlížení barevných fotografií vás může příjemně naladit na valentýnskou noc.

 

7. Sexy spodní prádlo


Další ze skupiny dárků, které jsou pro oba je sexy spodní prádlo. I když ho mají ženy na sobě jen chvilku, určitě by se na něm nemělo šetřit. Na internetu existuje mnoho stránek, které luxusní sexy prádlo prodávají. Teď jen vybrat správnou velikost a pak si počkat na noc plnou vášně.


8. Zážitkové akce pro muže


Chcete svému miláčkovi připravit zážitek na celý život? Kupte mu třeba projížďku v luxusním autě! Na tento okamžik určitě dlouho nezapomene a nejen v jeho očích, ale i očích jeho přátel se stanete bohyní.

 

9. Trollbeads


Buďte originální a místo stříbrného náramku, který kupujete každý rok, dejte letos přednost poslednímu hitu. Tím je náramek Trollbeads. Jedná se o náramek, ke kterému se postupně dokupují přívěšky. A na trhuje je i speciální valentýnská kolekce.

 

10. Srdíčkové trenky


Dárek u kterého se oba dva zasmějete a pořídíte ho za pár desítek korun. Asi každý muž alespoň jednou v životě dostal k Valentýnu trenky nebo slipy se srdíčky. Tuhle klasiku, kterou si asi nikdy nikdo neobleče, musí mít doma prostě každý.

TN.cz