Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

je to možné?

Párty lékařů v nemocnici: Cigarety a hudba na dětském oddělení!

Kouření
Zdroj: isifa.com

Svým očím, uším ani nosu nemohl uvěřit otec jedné z dětských pacientek bratislavské nemocnice. Lékaři si totiž na dětském oddělení udělali vánoční večírek s alkoholem, cigaretami a hlasitou hudbou.

Pobouřený otec si na hlasitý večírek lékařského personálu okamžitě stěžoval. Byl totiž velmi rozčilený z toho, jaký pohled se mu naskytl: "Na můj podnět vypli hudbu ve 2:18 s odvoláním na to, že každé oddělení dostalo oznámení, že se večírek bude konat," řekl otec nemocné dvouměsíční holčičky webu noviny.sk.

 

Personál nemocnice velmi hlasitou hudbou rušil pacienty. A co více, otec, který je šel zklidnit, objevil prostoru, kde se bavili mnohem závažnější věci. Všude po nemocnici byl prý cítit cigaretový dým, na chodbách byly poházené plné popelníky.

 

 

Otec dívenky ještě tutéž noc sepsal snížnost vedení nemocnice, které se k celé kauze hodlá vyjádřit v pondělí. Podle informací webu noviny.sk se již primář dětského oddělení osobně omluvil a přislíbil, že otec holčičky nebude muset hradit zdravotnické poplatky za svojí dceru.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Šokující policejní razie: Každý pátý český student měl u sebe drogy!

Praha v záplavě drogově závislých: Jejich počet vás zarazí

jox TN.cz