Slavné děti

VIP PORODY 2014: Kdo se letos radoval z miminka?

Lucie Borhyová, Michal Hrdlička
Zdroj: TN.cz
Téma:

Rok 2014 byl opravdu plodný! Slavné tváře rodily jako o závod. Letošní Vánoce jsou prvními svátky pro mnoho miminek. Podívejte se na ta nejznámější.

Zatímco na narození potomka jednoho z nejsledovanějších párů světa, Kate a Williama, se ještě čeká, další světové i české celebrity rodily jak ostošest. Z těch zahraničních to byla například americká herečka Drew Barrymore. Na konci dubna se stala dvojnásobnou matkou, když se jí narodila dcera. Herečka má s partnerem Willem Kopelmanem (36) dceru Olive (2). S tou se nechala vyfotit na titulní stranu časopisu People.

 

 

Z českých celebrit se v prvním čtvrtletí matkou stala známá pornoherečka Tarra White. "Rodila dvanáct hodin. Dceři s přítelem dali jméno Charlotta. Holčička po porodu vážila přes tři kila," řekl webu Prásk.tv zdroj z okolí herečky.

 

Na konci června porodila svého druhého potomka i moderátorka TV Nova Lucie Borhyová. Borhyová je jedna z nejpopulárnějších moderátorek v Česku. V Televizních novinách se s Reyem Korantengem objevuje už od roku 1999. Dceru Lindu porodila Michalu Hrdličkovi.

 

 

V létě prasklo, že porodila i zpěvačka Lenka Dusilová. Dusilová dlouho tajila těhotenství a ani porodem se hned nechlubila. Jméno otce nikomu hudebnice s absolutním sluchem nesdělila. Jen prozradila, že k početí došlo ve Skotsku. Proto také její potomek dostal nepříliš české jméno Edward.

 

Další česká zpěvačka Tereza Černochová porodila dceru Lauru na konci srpna. Jak píše web Prásk.tv, na dceru je zpěvačka sama, přítel, jehož jméno nechtěl prozradit, ji dlouho před porodem opustil.

 

Své druhé dítě porodila na konci léta americká zpěvačka Christina Aguilera. Aguilera porodila dceru, která dostala jméno Summer Rain, v Los Angeles v nemocnici Cedars Sinai. Otcem dítěte je zpěvaččin snoubenec Matt Rutler. Aguilera má již šestiletého syna Maxe, kterého má s Jordanem Bratmanem, se kterým se v roce 2010 rozvedla.

 

 

Britský zpěvák Robbie Williams se stal na konci října hrdým otcem druhého potomka – syna. Čtyřicetiletý někdejší bouřlivák to oznámil prostřednictvím svého účtu na YouTube. S manželkou už má dcerku Theodoru Rose, které říkají Teddy. Při jejím narození zpěvák řekl: "Prvních 30 minut to vypadalo jako ze Zachraňte vojína Ryana. Pak to bylo jako Ayda vs. Predátor."

 

Taktéž v říjnu Jaroslav Bednář oslavil s manželkou Luciií Hadašovou narození již druhého potomka – dcery Vanessy.

 

Boxerský mistr světa v těžké váze Vladimir Kličko se stal otcem v prosinci. Snoubenka osmatřicetiletého Ukrajince americká herečka a modelka Hayden Panettiereová porodila dceru, která dostala jméno Kaya Evdokia. Šťastní rodiče oznámili, že holčička přišla na svět v úterý 9. prosince. Vážila 3,5 kilogramu a měřila 50 centimetrů.

 

Bývalá jihoafrická plavkyně, dnes princezna Charlene, porodila dvojčata 10. prosince. O dvě minuty mladší Jacques a Gabriella jsou první dvojčata v rodu Grimaldiů od 13. století.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Diana Kobzanová tajně porodila. Holčičce dala krásné jméno

VIDEO, které vám rozerve srdce: Táta zpívá píseň svému umírajícímu synovi

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz