Tisková zpráva
Toto je tisková zpráva. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Zvažujete prodej svého auta? Teď je ta správná doba!

Téma:

Na podzim je nejlepší doba prodat své auto. Dostanete za něj víc peněz než po Novém roce.

Pokud zvažujete, že byste své auto vyměnili, je nyní nejlepší doba k prodeji. Ceny jsou ještě nyní slušné. Počítejte s tím, že po Novém roce hodnota auta výrazně poklesne. Nejde ani o to, že bude mít o pár tisíc víc najeto, ale změnou roku jednoduše morálně zastará o další rok.

To může být rozhodující třeba pro ty kupující, kteří hledají vozy do určitého stáří a roku. „Vozy vykupujeme na všech našich pobočkách a po dohodě přijedeme vykoupit vůz i k vám domů,“ říká Tomáš Svoboda, ředitel služeb Auto ESA.

Pokud se nechcete při prodeji vozu zatěžovat podáváním často skrytě placených soukromých inzerátů, využijte služeb některého z autobazarů, který nabízí právě i službu výkupu vozu za hotovost.

Výhodou výkupu je, že prakticky ihned víte, na čem jste. Technik s vámi auto prověří a sdělí vám výkupní cenu. Ještě ten den můžete dostat hotovost, případně využít služeb protiúčtu a rovnou si vybrat „nové“ auto.

„Za vykoupené vozy přebíráme veškeré garance a záruky,“ připomíná Svoboda z Auto ESA a dodává, že společnost zařídí také veškerou administrativu spojenou s převodem a přehlášením vozu a pomůže také se zrušením stávající smlouvy na zákonné pojištění.

Prodej vozu přes autobazar má spoustu výhod. Především víte hned, na čem jste a znáte cenu svého vozu. I administrace je poměrně rychlá a vy ušetříte čas především tím, že nemusíte oběhávat úřady a auto odhlašovat.

Odpadají také starosti s administrací inzerátů a domlouváním kupců, kteří často chtějí slevu ještě před tím, než auto viděli. „Naše jednání je transparentní. Vyplácíme nejvyšší možnou cenu a peníze dostanete ještě ten den na ruku,“ říká Tomáš Svoboda z Auto ESA.

Zajímavostí je i služba online ocenení vozu, takže si můžete udělat představu o výkupní ceně svého auta ihned z pohodlí domova. Pokud tedy chcete výhledově své auto prodat, je nyní ta správná doba. Teď za něj dostanete slušnou částku, kterou navíc můžete ihned využít ke koupi novějšího kvalitního vozu.
 

Související témata:
Tisková zpráva