APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Umlátila manžela-milionáře kladivem. Jeho zálety zjistila z mobilu

Brutální vraždy ze žárlivosti se dopustila sedmapadesátiletá Angličanka. Muže zabila, když jedl oběd.

Georgina Challenová a její muž Richard měli komplikovaný vztah, který trval 31 let. Richard si prý rád užíval s jinými ženami včetně prostitutek, a rozpory vyvrcholily tím, že se Challenová předloni ze společného domu odstěhovala, popisuje list Daily Mail. Vztah se prý ale snažili urovnat.

Když loni 14. srpna Challenová do domu přišla uklidit a nakoupit oběd, po návratu zjistila, že se manželův telefon přesunul. Proto si prověřila, s kým Richard naposledy telefonoval – a ukázalo se, že šlo o jistou Sue Wilceovou, s níž se potkal na seznamce. To Challenovou rozzuřilo a vrhla se na obědvajícího muže s kladivem, které měla v tašce.

Dvacet ran do hlavy

Challen dostal při "extrémně zuřivém" útoku více než 20 ran do hlavy. Jak později jeho žena řekla knězi: "Když ho nemůžu mít já, nebude ho mít ani jiná," myslela si prý v tu chvíli.

Mrtvého Challena, který býval dealerem aut a byl obrovským fanouškem aut značky Ferrari, poté zakryla závěsem a nechala u jeho těla vzkaz "Miluju Tě, Sally (to je její přezdívka, pozn.red.)". Pak odjela na útes, který je oblíbeným místem sebevrahů, a zavolala své sestřenici, aby se přiznala k činu a sdělila jí své úmysly.

ČTĚTE TAKÉ:

Uškrtil vzteklou manželku, aby jeho pes mohl spát

Z LÁSKY nachystal VRAŽDU manželky. Prý trpěla, že nemá děti

Objednala vrahy na manžela, pak vydělala na rozvodu

"Omylem" zabila manžela. Jeho ostatky se našly ve třech okresech

V autě také nechala dopis na rozloučenou, kde popsala, jak muže opustila kvůli jeho nevěrám, vše se ale snažili dát dohromady. On slíbil, že nechá záletů, a ona mu měla přestat skákat do řeči a měla přestat kouřit.

Pak se ale ukázalo, že je zase nevěrný, a to Challenová - která se domnívala, že muži šlo o její peníze - neunesla. "Bylo to celé hra, aby mohl mít všechno. Nemůžu bez něj žít. Říkal, že mu to bude trvat, ale byl pořád stejný," stálo v dopise.

Policie nakonec Challenové sebevraždu rozmluvila a kauzu nyní začal řešit soud. Žena ale tvrdí, že o vraždu nešlo, protože byla v době činu nepříčetná.

tn.cz / kap

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz