Ve tvorbě z výkalů Američan pokračoval i poté, co ho zadrželi – na policejní stanici.
Velmi nechutný případ žhářství vyšetřují newyorští policisté. Hlavním aktérem je v něm čtyřiadvacetiletý Rashhen Harrison, který se před několika dny pohádal s přítelkyní – a pak se začal chovat šíleně, popisuje server CBS.
Kolem půl šesté ráno se Harrison svlékl donaha, vykálel se ve výtahu a pak exkrementy namatlal na dveře bytu své přítelkyně. Začal hrozit, že celý dům zapálí, a potom podpálil svoje oblečení ležící přede dveřmi ve výkalech. U toho křičel "Já jsem ďábel!"
ČTĚTE TAKÉ:
Zmrzlina s lejnem: nechutná pomsta šéfkuchaře
Řidič-hříšník poplival policistu EXKREMENTY
Patlala si exkrementy na brýle, aby ověřila pečlivost uklízečky
V bytě přitom v době incidentu byla nejen Harrisonova partnerka v šestém měsíci těhotenství, ale i její dvě děti a dvě další osoby. Policie hasiči muže zadrželi nahatého v chodbě, ruce měl ještě stále znečištěné od "důkazů".
Ukázalo se, že muž má v umělecké tvorbě z vlastních exkrementů obzvláštní zálibu, protože prý vytvořil podobné "dílo" i v cele na okrsku, kde skončil. Policie ho obvinila hned z několika přečinů.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz