APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Ochutnávka z muzikálu Mona Lisa

Premiéra netrpělivě očekávaného muzikálu je za dveřmi.

Po třech měsících příprav a zkoušek je představení téměř hotové. Tři premiéry - 4., 5. a 6. března - nabídnou všechny hudební alternace. V hlavních rolích se vystřídají tři Mony Lisy – Monika Absolonová, Dasha a Marta Jandová, která nahradila Ivetu Bartošovou.


Na jevišti divadla Broadway uvidíte jedinečný příběh tajemné tváře z obrazu. Producent Michal David říká: "Na tomhle muzikálu se mi pracovalo naprosto skvěle a mám radost, že právě Bohouš Josef se stal spoluautorem písní a myslím, že se budou lidem opravdu líbit.“


Texty má na svědomí Lou Fanánek Hagen z kapely Tři sestry. “Mona Lisa není můj první muzikál a doufám, že ani poslední. Slova se mi skládala dobře, protože muzika Michala Davida mi evokuje moje mládí a Bohouš je mi blízký hlavně bigbítem,“ dodal Fanánek.


"Tady zazněla i taková slova jako, jestli je tohle naše první nebo poslední představení po tom incidentu, co se tu odehrál zhruba před čtrnácti dny. Já jsem rád, že i tak máme tři krásné Mony Lisy a celkově velice kvalitní obsazení i dalších rolí. Jdeme do finále a těším se na premiéru,“ prozradil autor, režisér a choreograf v jedné osobě Libor Vaculík.



Obsazení:

Leonardo da Vinci: Muk Petr, Josef Bohouš, Vojtko Marian
Giuliano de´ Medici: Kolář Petr, Beroun Tomáš, Toužimský Jan
Francesco del Giocondo: Vojtek Josef, Skala Martin
Caterina de´ Gherardini: Vondráčková Helena, Zagorová Hana, Finková Linda
Michelangelo Buonarroti: Bastien Alan, Josef Bohouš, Amiri Ali
Margherita Amadori: Jandová Marta, Trvalcová Zdenka, Procházková Markéta
Pietro Soderini: Čok Vilém, Trapl Tomáš, Pošta Martin
Rafael Santi: Savka Tomáš, Bernáth Juraj, Horváth Vlastimil
Bernardo Alfonso: Fiala Jan, Maxián Jan
Giacomo Salai: Barták Daniel, Poláček Petr, Tomeš Roman
Smrt: Bastienová Kristina, Fricová Gloria, Hájková Johana

Kateřina Lang, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz