Za pobuřování byla pravomocně odsouzena sedmačtyřicetiletá Angličanka. Při souloži příliš křičela a rušila sousedy.
Celkem 25 stížností obdržely úřady v anglickém Sunderlandu. Lidem vadil hluk, který se ozýval z oken Caroliny Cartwrightové. Ta si užívala se svým manželem Stevem a neudržela své emoce na uzdě. Při sexuálních hrátkách křičela na celou ulici.
Úřady jí uložily pokutu skoro 16 tisíc korun za porušování městského klidu. "Nekřičela jsem schválně,“ hájila se Carolina před soudem v Sunderlandu.
"Neměla jsem v úmyslu někoho rušit nebo dokonce pobouřit. A už vůbec ne poškodit něčí majetek. Nechápu proto výši trestu,“ dodala.
Při soudním líčení vypovídal jako svědek jeden ze sousedů, který prohlásil, že se kvůli Cartwrightovým dobře nevyspal už dva roky. "Bylo to hrozné. Vždy, když jsem usínal, to začalo. Křik byl slyšet dlouho do noci,“ rozčiloval se u soudu soused. Druhý svědek se kvůli hluku dokonce odstěhoval.
"Slyšela jsem vzdychání, které bylo opravdu hlasité. Z jejich bytu se ozývalo naříkání a křik, myslela jsem si, že se někomu něco stalo, a tak jsem raději zavolala policii,“ řekla sousedka Rachel O'Connorová. "Nekřičela jen žena, ale slyšela jsem i mužský řev,“ dodala.
Na to, jaký vliv má na sex finanční krize, se podívejte na videu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz