APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Ideální šaty pro období krize: zipy stokrát jinak

Pravým hitem by se v časech ekonomické krize měly stát šaty, které si jejich nositelka může upravit podle svých představ.

Jejich návrhář Sebastian Errazuriz slibuje, že šaty sestavené ze 120 zipů je možné upravit na stovku způsobů: může z nich být tričko i večerní šaty, sexy dvoudílný model s topem a sukénkou nebo třeba decentní koktejlky.


Ještě provokativnější mohou být částečně rozepnuté zipy, které odhalí kousky kůže své nositelky na rafinovaně vybraných místech.


Šaty v černostříbrné barevné kombinaci zatím existují v jediném exempláři, návrhář je prý sám tvořil dva měsíce. Nyní chce jednat s výrobci oblečení o uvedení modelu do výroby za rozumnou cenu.


"Šaty byly ovlivněny tím, že se móda a její požadavky každý rok mění. Proto jsem chtěl udělat jediné šaty, které by bylo možné snadno měnit, aby posloužily ke stovce variací," vysvětlil Errazuriz.


S jeho domněnkou, že by šaty mohly být pro ženy v době krize atraktivní, souhlasí i módní návrhářka Michelle Claire. "Jak často najdete něco, co je tak sexy a praktické?" pochválila nový model v rozhovoru pro Daily Telegraph.

, tn.cz / kap

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz