Motorsport

Felipe Massa: Byla to má nejlepší kvalifikace v sezoně!

Felipe Massa: Byla to má nejlepší kvalifikace v sezoně!
Zdroj: tn.cz

Brazilský pilot stáje Ferrari byl po sobotním závodě maximálně spokojený.

Kvalifikační závod v Singapuru jasně ukázal, jak velkým jezdcem Felipe Massa vlastně je.


Fantastické kolo ve fantastickém autě


Ostřílený harcovník zajel spolehlivou jízdu bez chyb a do nedělní Velké ceny  získal výhodu první pozice. “Zajel jsem fantastické kolo ve fantastickém autě, jednoznačně to byla má nejlepší kvalifikace v této sezoně," zářil spokojeností na tiskové konferenci.“Na každém kousku tratě jsem chtěl z formule vydat to nejlepší a myslím, že se mi to povedlo. Vyplatily se mi tvrdší pneumatiky,“ kvitoval volbu týmových mechaniků.


“Jsem šťastný, že v této skvělé atmosféře budu startovat z pole position. Myslím, že mám na to, abych svůj úspěch v neděli zopakoval,“ prohlásil druhý muž aktuálního žebříčku závodníků F1, který ztrácí jen bod na vedoucího Lewise Hamiltona.


Hamilton se probudil až v závěruBritský pilot moc dobře ví, že pokud Massa v neděli zopakuje svůj triumf, dostane se před něj. Velkou hlavu si z toho ovšem nedělá. A je to pochopitelné, ve třetím kole totiž Hamilton předvedl výborný výkon, kterým poslal stáji Ferrari strach nahánějící vizitku.


“Třetí kolo bylo z mé strany určitě dobré, ale v těch prvních dvou mám stále co zlepšovat,“ zůstává nohama na zemi jednička McLarenu.


Zda se mu podaří sebrat Massovi vítězství, to se dozvíme v neděli odpoledne. Závod začíná ve 14:00 SEČ a živě ho vysílá Televize Nova, my vám na našich stránkách nabídneme klasickou on-line reportáž.

hum, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Motorsport

Důležité Události