APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Manchester City se musí ve zbytku sezony obejít bez Petrova

Bulharský fotbalista ve službách Manchesteru City Martin Petrov přijde kvůli zranění kolena o zbývající čtyři utkání svého celku v nejvyšší anglické lize.

V neděli o tom s odvoláním na bulharská média informovala agentura Reuters.
 

"Sezona pro mě skončila," řekl Petrov listu Trud. "Chtěl jsem vydržet, ale lékaři mi řekli, že potřebuji třítýdenní pauzu. Jsem hodně zklamaný," dodal jednatřicetiletý fotbalista, který se letos v Barceloně podrobil operaci kolena poté, co se v únoru zranil v duelu se Stoke City.
 

Bývalý hráč Wolfsburgu a Atlétika Madrid přišel do týmu City v roce 2007, ale často se potýkal se zraněními, a tak pro něj v základní sestavě nezbylo místo. Petrov, který má na kontě 77 utkání v bulharské reprezentaci, dosud neoznámil, kde bude působit v příští sezoně. V Manchesteru City odmítl prodloužit smlouvu.

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události