APLIKACE TN.CZ
Sport

SOUTĚŽ O LÍSTKY: Nymburk se utká s hvězdným CSKA Moskva.

SOUTĚŽ O LÍSTKY: Nymburk se utká s hvězdným CSKA Moskva.
Zdroj: basket-nymburk.cz

Nymburk čeká ve VTB lize basketbalový svátek. V pražské O2 areně se utká s ruským CSKA Moskva. Zúčastnili jste se naší soutěže? Známe jména výherců. Zápas rovněž vysíláme v neděli od 16:55 na stanici NOVA Sport.

V Evropě není moc lepších klubů, než CSKA Moskva. A rozhodně nejde o přehánění.
 

V loňském ročníku Euroligy, nejlepší klubové soutěži Starého kontinentu, se Moskvané dostali až do Final Four a vedli si skvěle. Po vítězství nad Panathinaikosem si to o titul rozdali s dalším řeckým klubem Olympiacosem. V dramatickém zápase nakonec prohráli 61:62.
 

Tým, v němž působí řada evropských basketbalových hvězd, se nyní představí v Praze, kde ho vyzve Nymburk. Ten se pokusí zopakovat něco podobného, co se mu povedlo před rokem. Tehdy Nymburk šokoval vítězstvím nad týmem, který drží ruský titul nepřetržitě od roku 2003, 79:60.
 

Pokud jste se účastnili naší soutěže, která probíhala od 11.3. do 15.3., odpovídali jsem následující otázku: 


Jaký hráč obléká v nymburském týmu dres s číslem 11?


Správná odpověď je LUKÁŠ PALYZA.

 

Zde jsou jména výherců a cen:
 

1. cena – Jan BUREŠ, Praha2
(VIP vstupenky(za střídačky týmů) + podepsaný dres ČEZ Basketball Nymburk)

 

2. cena – Miloš PAŘÍZEK, Praha 10 - Běchovice
(2 VIP vstupenky za střídačky týmů + podepsaný basketbalový míč)

3. cena – Jan KÖHLER, Dobruška
(2 VIP vstupenky(za střídačky týmů)

Vstupenky budou na recepci v O2 areně. Dres a míč budeme posílat my v týdnu od 18.3.2013.

PRASK_130331_VONDRACKOVA.mxf - VTHUMB

Typ souboru:jpg
TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události