Další sporty

Německá krasobruslařka pobouřila fanoušky: Tohle si nechala pustit!

Německá krasobruslařka pobouřila fanoušky: Tohle si nechala pustit!
Zdroj: profimedia.cz

Německá krasobruslařka Nicole Schottová šokovala sportovní svět a stala se hlavním tématem sociálních sítích. Pro svůj čtvrteční dlouhý program na olympiádě v Pchjongčchangu si totiž jako hudební pozadí vybrala píseň z filmu Schindlerův seznam.

Jedenadvacetiletá krasobruslařka svojí volbou hudby z filmu o nočních můrách holocaustu vyvolala velké emoce. Na sociální síti twitter se okamžitě strhla lavina negativních ohlasů.

Zdroj: Twitter

Zatímco někteří uživatelé pouze poukazují na to, že není tak úplně vhodné bruslit na hudbu s takto temnou tématikou, jiní se toho nebojí a útočí přímo na Schottovou.


„Možná by si neměla bruslit na hudbu z Schindlerova seznamu, když si z Německa,“ napsala svůj názor uživatelka Ann Distopian Fan. Jsou tu ale daleko tvrdší názory a někteří diváci dokonce obviňují mladou krasobruslařku z toho, že je necitelná, jestliže má takovýto hudební výběr.

Zdroj: Twitter
Zdroj: Twitter
Zdroj: Twitter


Album písní z Shindlerova seznamu, které je dílem amerického skladatele Johna Williamse, přitom získalo oskara za nejlepší filmovou hudbu.


Navíc to není poprvé, co krasobruslaři pro své choreografie zvolili právě tuto píseň. V minulosti na ni vystupovala například dvojnásobná olympijská vítězka Katarina Wittová, dnes již populární komentátor NBC Johnny Weir, nebo zlatá medailistka ze Soči 2014 Julia Lipnitská, která tuto píseň využila právě na zimní olympiádě v Rusku.

nce, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události