Skandál

Opilí curleři rozlámali košťata a vyváděli! Z turnaje byli vyloučeni

Opilí curleři rozlámali košťata a vyváděli! Z turnaje byli vyloučeni
Zdroj: Profimedia

Curleři, ač se na první pohled mohou zdát jako skupina poklidných sportovců, to umí také pěkně roztočit! Důkazem je skandál okolo olympijského vítěze Ryana Frye, který byl diskvalifikován z turnaje v kanadském Red Deeru. On a jeho spoluhráči dorazili na zápas opilí, poškodili vybavení šatny a dokonce rozlámali svá košťata!

Fry a jeho kolegové Jamie Koe, Chris Schille a DJ Kidby se tedy pěkně předvedli. Na turnaj v Kanadě přišli opilí a na jejich chování si stěžovali nejen soupeři, ale i diváci.

"Když přišli na zápas, byli hodně opilí, zlámali košťata a nadávali,“ řekl kanadské televizi CBC manažer curlingového centra v Red Deeru Wade Thurber. Další škody měli napáchat v šatnách.

Vedení turnaje pak Fryův tým vyloučilo pro neakceptovatelné chování. Tím si také zavřeli dveře do dalších ze série turnajů Red Deer Curling Classic.

Olympijský vítěz Fry se později za své jednání omluvil a sypal si popel na hlavu. "Nic si nepřeji víc, než abych se mohl každému jednotlivě omluvit,“ napsal ve svém prohlášení.

S omluvou pak přispěchal i Koe. "Náš nedostatek soudnosti způsobil ostatním nehezkou zkušenost. Vedení turnaje nás po právu vyřadilo. Chci se omluvit všem hráčům a fanouškům a podniknu kroky, aby se nic takového už neopakovalo,“ napsal.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Skandál

Důležité Události