Dallas už bez Ondráška porazil Rapids, hattrickem rozhodl Mosquera

Fotbalový Dallas přišel o jednu ze svých opor. Zdeněk Ondrášek se vrátil do Čech, kde posílil Plzeň. První zápas bez Kobry Dallas zvládl, proti Coloradu si připsal jednoznačný triumf.

Skóre otevřel chvíli před poločasem Mosquera, který využil zadovku spoluhráče a přesnou střelou k tyči nedal brankáři šanci. Krátce po startu druhé půle hlavou navýšil skóre Jara.

O osm minut později se podruhé prosadil Mosquera, který si naběhl po levé straně do vápna a přehodil gólmana. V 63. minutě napřáhl za vápnem Brazilec Shinyashiki, který dal Coloradu naději. O čtvrthodinu později skákal po rohu odražený míč přímo k noze Mosquery, který dovršil hattrick a skóre zápasu.

Vítězství slavil i Vancouver, který se před koncem první půle dostal do vedení po zkratu Camacha, jenž zbytečně rukou stáhl k zemi Montera mimo hru, dostal červenou kartu a faulovaný pak poslal z penalty Whitecaps do vedení. Domácí vzápětí náskok navýšili a nakonec zapsali triumf 3:1.

V posledním duelu San José na vlastním hřišti dotahovalo v klání s Portlandem ztrátu z první půle. Nakonec ale vybojovalo remízu.