Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadení desetiletým dítětem
aktualizováno 13.03.
Lázně Bohdaneč

Kluk (10) napadl mámu i sestru, pak chtěl skočit z balkónu!

Policie vyšetřuje víkendový incident v Lázních Bohdaneč na Pardubicku. Desetileté dítě mělo napadnout v bytě svoji matku i sestru, a pak se podle svědků pokusilo skočit z balkónu.

Zanedbaná dívka - 1
12.03.
otřesné podmínky

Dívka žila pět let v odpadcích a nemluvila! Začali jí říkat Mauglí

Ruská policie řeší případ pětileté holčičky, která žila několik let v bytě, ve kterém byly otřesné podmínky. Média jí začaly říkat "Mauglí dívka". Byla také podvyživená a vydávala jen různé zvuky. Její matku policie zadržela.

Polská policie - Ilustrační
07.03.
rozsáhlé pátrání

V Polsku unesli matku s dcerou (3)! Mohly by být už v Německu

Od čtvrtečních dopoledních hodin pátrá polská policie po pětadvacetileté ženě a jejím tříletém dítěti, které dva maskovaní muži naložili do auta a unesli je. Podle informací zahraničních médií, měli únosci vyrazit na západ.

Prásk.tv píše:

Žena strávila noc s mužem
čtěte o tématu matka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Zmizelý Patrik Dedič
aktualizováno 06.03.
Jde mu o život

Patrika hledají už osm dní! Matka mu posílá peníze a vzkazy

Devatenáctiletý Patrik Dědič je pohřešovaný už osmý den. V úterý chlapce hledal dokonce dron, policejní pátrání však zůstává bez výsledku, rodina stále nemá o mladíkovi žádné informace. Zoufalá maminka poskytla synovi finanční podporu, kdyby byl v nesnázích, a prosí veřejnost o jakékoliv informace o možném pohybu jejího syna.

Zmizelý Patrik Dedič
aktualizováno 04.03.
Nemá u sebe léky

Matka nemocného Patrika poslala zoufalý vzkaz. Hledají ho 6. den!

Už šestý den policisté marně hledají 19letého studenta, který je v ohrožení života. Patrik Dědič podle rodiny upadl do depresí a bez vysvětlení zmizel. Je přitom nemocný a musí brát léky. Na diváky TV Nova se obrací i nešťastná matka mladého muže.

Případ týraného chlapečka
aktualizováno 26.02.
Matka promluvila

"Není to moje vina!" odmítá matka utýraného chlapce (†3) z Loun

Českem stále otřásá smrt týraného tříletého chlapce. V neděli jeho památku v Lounech uctily stovky lidí, pohřeb bude ale podle rodiny bez obřadu. Chlapce podle policie týral partner jeho matky, lidé ale viní i ji. Matka teď nevydržela a poslala jim vzkaz.

Smutná matka s dítětem
aktualizováno 23.02.
Otřesný případ

Matka odešla na týdenní tah, dcerka (3) doma vyhladověla!

Naprosto nepochopitelně se zachovala jednadvacetiletá Marie Plenkinová z ruského města Kirov. Na třetí narozeniny své dcerky Kristiny se totiž sbalila a odešla na týdenní flám. Dívenka tak doma vyhladověla.

Dítě v autě
20.02.
V klidu si nakupovala

Adoptovala si půlroční holčičku, pak ji nechala zamčenou v autě!

Naprostou nezodpovědnost předvedla matka ze Slovenska. Více než hodinu totiž nechala zamčenou svou půlroční dceru v autě. Na parkovišti si jí všimla žena, která ihned zavolala policii.

Oběšená žena
19.02.
Otřesný případ

Maminku zdrogovali, znásilnili a vše si točili. Z hanby si vzala život!

Těžko uvěřitelná událost se stala na začátku roku ve Skotsku. Teprve sedmadvacetiletá Jenna Johnsonová si vzala život poté, co ji brutálně znásilnili dva muži. Ti si ji přitom podle portálu Daily Record navíc natočili na video.

Týraná žena
17.02.
Agresivní chlapec

VIDEO: Patrik (15) praštil ženu, až upadla! Šokující reakce matky

Celé Slovensko obletělo video, na kterém 15letý chlapec udeřil ženu tak silně, že upadla a zůstala nehybně ležet. Případem už se zabývá policie, podle ředitele školy, kam mladík chodí, s ním ale zatím nebyly problémy.