Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Soud snížil doživotní tresty manželům za vraždy
19.03.
původně dostali doživotí

Bývalí manželé znají svůj trest za vraždu. Další tři plánovali

Vrchní soud v Praze snížil tresty bývalým manželům Janákovým. Dvojice, která původně za jednu dokonanou a tři plánované vraždy dostala doživotí, si ve vězení odsedí 30 a 28 let.

2258359
aktualizováno 18.03.
obří protesty

VIDEO: Začal soud se Syřanem kvůli vraždě v Chemnitzu

V Drážďanech začal ostře sledovaný soudní proces se Syřanem, který je obžalován z loňské vraždy pětatřicetiletého Němce v Chemnitzu. Jeho smrt vyvolala rozsáhlé demonstrace. Protesty ve městě nedaleko českých hranic se zúčastnily tisíce lidí, včetně pravicových extremistů, kteří smrt Němce využili k šíření protiimigračních nálad. Po druhém podezřelém z vraždy německá policie stále pátrá.

Imane Fadilová
aktualizováno 16.03.
bunga bunga párty

Svědčila proti Berlusconimu, její smrt úřady vyšetřují jako vraždu!

Jako vraždu vyšetřují italské úřady smrt třiatřicetileté Imane Fadilové, která byla pravidelným hostem opulentních "bunga bunga" párty u bývalého italského premiéra Silvia Berlusconiho. Dokonce proti němu svědčila i u soudu. V jejím těle potvrdila laboratoř nález radioaktivních látek.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka - 1
čtěte o tématu vražda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Podnikatel Marian Kočner
14.03.
Marián Kočner

Vraždu Jána Kuciaka si měl objednat podnikatel, obvinili ho

Z vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky obvinili podnikatele Mariána Kočnera. Ten si měl vraždu objednat, protože mu novinář ležel v žaludku. Už dříve Kuciak podal na Kočnera trestní oznámení, policie ale případ uzavřela.

Roman Ševčík ve vězení
aktualizováno 11.03.
Je na svobodě

Ve vězení a ústavu strávil Roman Ševčík 30 let. Dočká se očištění?

Okresní soud v Brně propustil z nařízené ústavní léčby Romana Ševčíka. Muže, který za dvojnásobnou vraždu a dvojnásobný pokus o vraždu strávil ve vězení a ústavech posledních 30 let. Podle spolku Šalamoun je ovšem jen obětí, ne pachatelem.

Těhotná žena, mačeta
10.03.
hrozivý útok

Chtěl znásilnit těhotnou ženu. Její manžel ho rozsekal mačetou

Zvrhlík pronikl do domu manželského páru v jižní Africe a pokusil se znásilnit těhotnou ženu. Když manžel uslyšel její křik, přiběhl do pokoje a útočníka rozsekal jeho vlastní zbraní.

Márnice
09.03.
Uvařili ho v polévce

Otec se synem pozvali kamaráda na párty. Byl jejich hlavní chod!

Hrůzostrašný případ vyšetřuje policie v ukrajinském Charkově. Otec se synem měli opilosti zavraždit muže, který k nim přišel na návštěvu. Některé části jeho těla pak Maxim s Jaroslavem snědli.

Vražda majitele Lisa Alm
aktualizováno 09.03.
žil v luxusu

Vražda ve Flachau: Podnikatele našli v kuchyni s nožem v hrudi

Hostil významné osobnosti , celebrity a známé tváře rakouského šoubyznysu. Před pár dny ho našli mrtvého v louži krve, v hrudi měl zapíchnutý kuchyňský nůž. Až doteď byly kolem případu mrtvého zámožného podnikatele samé otazníky, v pátek však byla zadržena podnikatelova manželka.

Proč? Motiv šíleného činu vyšetřují policisté
aktualizováno 09.03.
pokus o vraždu

Jeden z pacientů, které postřelil muž v nemocnici, zemřel!

Vážně nemocný muž vytáhl v pátek večer v nemocnici na pražských Vinohradech pistoli a začal střílet po dalších pacientech na pokoji. Jeden z nich zranění podlehl, druhého se podařilo stabilizovat. Útočník byl obviněn z pokusu o vraždu, policisté navrhnou jeho vzetí do vazby.

Německá policie
08.03.
kuriózní zásah

Žena nahlásila vraždu manžela, policisté na místě nemohli uvěřit

Policisté a záchranáři z bavorského Berchtesgadenu nevěřili vlastním očím, když přijeli k údajné vraždě muže ve středním věku. Mord ve čtvrtek na večer nahlásila jedna z obyvatelek města. Po příjezdu na "místo činu" policisté zjistili, že je žena zavolala proto, aby jí pomohli odtáhnout auto, které jí blokovalo cestu ke garáži. "Myslela jsem si, že když nahlásím vraždu, přijedou rychleji," komentovala pak svůj počin žena.