Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie zadržela největší zásilku pervitinu v historii
aktualizováno 08.02.
obchod s drogami

V reprácích našli největší zásilku pervitinu! Vyšla by na 18 miliard

Americké a australské federální policii se podařilo zabavit největší zásilku pervitinu v historii. V kontejnerech, které mířily ze Spojených států do Austrálie, bylo tisíc 700 kilogramů drogy v hodnotě 18 miliard korun.

Drogy - ilustrační
20.12.

VIDEO: Drogový gang zásoboval střední střední a východní Moravu

Jeden z největších zátahů na výrobce a distributory drog v Olomouckém kraji za posledních 10 let. Tak označují kriminalisté výsledek akce, při které zadrželi zásahové jednotky na Prostějovsku 9 lidí. Ti zásobovali pervitinem a marihuanou drogově závislé na celé střední a východní Moravě i v jiných regionech Česka.

Drogy - ilustrační
aktualizováno 28.11.
pervitin a marihuana

Policie rozkryla obří gang dealerů! Tolik pervitinu pohromadě neviděli

Sedmičlenný gang výrobců a dealerů pervitinu z Karvinska podle policie dodal na trh během dvou let víc než 163 kilogramů této drogy. Prodejem narkotik mohli vydělat 100 až 200 milionů korun. Sedm členů skupiny ve věku od 26 do 41 let kriminalisté zadrželi minulý týden. Policisté zasahovali na 13 místech najednou. Všichni obvinění jsou ve vazbě. Novinářům to dnes řekl náměstek moravskoslezského policejního ředitele Radim Wita.

Prásk.tv píše:

Chlapec si koupil hru - 1
čtěte o tématu pervitin na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Auto sjelo za řidičem do přehrady
24.10.
Divoká honička

Zfetovaný řidič utekl a schoval se ve vodě. Auto ho následovalo

Velmi zoufale si počínal řidič, který se před půlnocí na středu snažil uniknout policejní hlídce. V Pasohlávkách u Novomlýnské nádrže tak začalo pronásledování, které skončilo velmi nečekaně.

Pervitin
01.10.

VIDEO: Dealer si vydělal podle policie půl miliónu měsíčně

Mladoboleslavští kriminalisté dopadli muže, který si obden prodejem drog vydělával kolem 40 tisíc korun. Měsíčně si tedy mohl přijít až na půl milionu. Jeho zatčení natočily bezpečnostní kamery.

Řidič autobusu pod vlivem drog - 3
aktualizováno 21.09.
Zasáhli policisté

Zdrogovaný řidič MHD dostal padáka. Prozradil ho dealer

Řidiče, který chtěl podle policie řídit autobus pod vlivem pervitinu, dopravní podnik propustil. Policisté ho navíc přistihli, když si drogy přebíral, měl u sebe asi 50 gramů. Je podezřelý z několika trestných činů.

Řidič autobusu pod vlivem drog - 1
aktualizováno 20.09.
DROGY V PRAZE

Řidič autobusu pod vlivem drog: Měl odvézt lidi do ZOO! VIDEO

Kriminalisté zadrželi v pražských Holešovicích řidiče autobusu, našli u něho 50 gramů pervitinu. Test na přítomnost drog ukázal, že řidič je pod vlivem. Teď mu hrozí až 8 let vězení.

Curtis Gilbert Collman
13.08.
Tragická smrt

Pervitin místo cereálií! Chlapec snědl snídani svého otce

Osmiletý chlapec v Crothersville zemřel poté, co snědl k snídani místo cereálií pertivin z talíře svého otce. Ten odmítl v kritickém momentě zavolat policii, protože se nechtěl vrátit zpět do vězení. Nyní čelí obvinění z nedbalosti, která způsobila smrt jeho syna.

Marihuana - 1
aktualizováno 07.06.
Celoevropská statistika

Alarmující čísla: Mladí Češi holdují konopí, jsme velmoc pervitinu

Mladí Češi se nadále drží na předních pozicích statistiky uživatelů konopných drog. Marihuanu nebo hašiš užila v posledním roce téměř pětina lidí ve věku 15 až 34 let.

Opilá řidička
04.04.
Kontroverzní rozhodnutí

Žena si šňupla pervitin a řídila. Soud jí to kvůli práci prominul

Plzeňský krajský soud podmíněně zastavil trestní stíhání třiadvacetileté ošetřovatelky. Tu policisté v srpnu kontrolovali na Klatovsku a zjistili, že si před jízdou dala pervitin. Řidička se to ani nesnažila popřít.