Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - MRHAČ DRAHOMÍR
aktualizováno dnes 13:39
Policejní pátrání

Drahomír odjel na chatu a zmizel. Rodina: Měl u sebe hodně peněz!

Už více než týden příbuzní neviděli dvaašedesátiletého Drahomíra Mrhače. Ten vyrazil předminulou sobotu z Liberce do Davle u Prahy za dcerou na chatu. Naposledy ho svědci viděli v místních hospodách, pak beze stopy zmizel.

Pátrání - NOVÁ IVANA, STRAKA PAVEL
22.03.
Pátrací akce

Nebezpečný muž se skrývá před zákonem! Má u sebe zbraň

Pátrání po nebezpečném pachateli vyhlásili policisté v Plzni. Šestatřicetiletý Pavel Straka měl ve čtvrtek střílet na plzeňském Mikulášském náměstí. Muž má u sebe střelnou zbraň, na útěku může být se ženou Ivanou Novou, která je také v pátrání.

Policie ČR - ilustrační - 4
aktualizováno 22.03.
dobrá zpráva

Policie našla čtyřletou holčičku i její maminku! Pomohla jí veřejnost

Policisté vyhlásili v pátek pátrání po čtyřleté holčičce a její 45leté matce z Rychnova nad Kněžnou. Oběma mohlo jít o život, policie proto prosila o pomoc i veřejnost. Obě se ještě ten den našly v pořádku.

Prásk.tv píše:

Pátrání - FIGURA TOMÁŠ
čtěte o tématu pátrání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Přepadené klenotnictví v Teplicích - 2
22.03.
pátrání pokračuje

Lupiče z Teplic vydali z Litvy do Česka, dalšího na hranicích pustili

Jednoho z lupičů zadržených na polsko-litevské hranici, kteří vykradli klenotnictví v Teplicích, vydali do Česka, kde se bude ze svého činu zodpovídat. Druhého ale propustili na svobodu a utekl. Je po něm vyhlášeno pátrání.

Horská služba pátrá v lavině v Krkonoších
22.03.
pátrání ve sněhu

V Krkonoších se utrhla lavina, záchranáři hledali jednoho muže

V Krkonoších spadla ve čtvrtek k večeru asi osmisetmetrová lavina, svědci okamžitě zavolali horskou službu. Lavina naštěstí podle všeho nikoho nezavalila, i když panovalo podezření, že se v místě pádu pohyboval muž. Zmíněného muže našli členové horské služby opodál. V Krkonoších v současné chvíli platí třetí stupeň lavinového nebezpečí.

Pátrání po pětadvacetileté Kateřině Vítové
aktualizováno 21.03.
Policejní pátrání

Po Kateřině (25) se slehla zem. Jde jí o život, nemá u sebe léky!

Po pětadvacetileté dívce pátrají od čtvrtečního odpoledne pražští policisté. Ta odešla z domova ve středu v šest hodin ráno, od té doby ji nikdo neviděl. Dívka navíc trpí vážným onemocněním a bez léků jí jde o život.

Policie hledá svědky krádeže dámských kabelek v supermarketech
21.03.

VIDEO: Policie hledá svědky krádeže dámských kabelek v supermarketech

Policisté na východě Moravy řeší sérii krádeží dámských kabelek ve zlínských supermarketech. Neznámí zloději z nich kradli peníze a také kreditní karty. Ještě před zablokováním z jedné stihli vybrat 15 tisíc korun. V souvislosti se sérií krádeží policisté prosí, aby se jim ozval ten, kdo pozná dvě ženy, které zachytily kamery. Obě se vždy vyskytly na místech, kde se ve zlínských obchodních centrech kradlo. Policii by tak mohli pomoci při objasnění krádeží.

Policejní auto
aktualizováno 20.03.
pátrání ukončeno

Chlapec (10) se nevrátil ze školy. Našli ho v noci, jak se toulá po poli

Policisté ve středu pátrali po desetiletém chlapci z Klatovska, který se nevrátil domů ze školy. Pohřevaný byl od odpoledne, v noci ho našli, jak se toulá po poli.

Dívka - 2
aktualizováno 19.03.
našli ji v jiném kraji

Šťastný konec pátrání: Policie hledala dívku (14) celou noc

Policisté z pardubického kraje vyhlásili v pondělí večer naléhavé pátrání po teprve 14leté dívence. Pátrání zařadili do režimu "dítě v ohrožení". Policie ji našla na druhý den ráno na Vysočině.

Podezřelý Nizozemsko
aktualizováno 19.03.
mohl to být zločin z vášně

Střelba v Nizozemsku: 3 mrtví, policie zadržela podezřelé!

Nejméně tři lidé podlehli zraněním při pondělní střelbě v nizozemském městě Utrecht. Večer policie ohlásila zadržení sedmatřicetiletého muže. Pachate střílel na lidi v tramvaji, dalších několik lidí bylo při útoku zraněno. Policisté pracují s verzí, že šlo o teroristický útok, nevylučují ale i zločin z vášně.