Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policejní auto
včera 17:36
Šťastný konec

Rodina si oddechla. Pohřešovaný muž z Vizovic je v pořádku

Šťastný konec mělo pátrání po čtyřicetiletém Petrovi W. Blízcí se o něj strachovali od úterního rána. Vzal si totiž oblečení na běh a od té doby ho nikdo neviděl. Muž se teď rodině ozval s tím, že je v pořádku.

Loupež ve Strašnicích
21.02.
Přepadení banky v Praze

Policie hledá lupiče z banky. Může být ozbrojený a nebezpečný

Pražští policisté sestavili identikit muže, který měl podle nich přepadnout na konci ledna banku v pražských Strašnicích. Upozorňují, že muž může být ozbrojený a nebezpečný a lidé by se jej neměli sami snažit zadržet.

Napadení ženy v Praze
aktualizováno 20.02.
Pokus o znásilnění

Ze ženy strhl podprsenku a kousal ji. Pomozte násilníka najít! VIDEO

Pražští kriminalisté hledají neznámého muže, který měl nedávno před barem v metropoli zaútočit na mladou ženu, se kterou se krátce předtím seznámil. Trhal z ní oblečení a pokousal ji na krku.

Prásk.tv píše:

Pátrání - FIGURA TOMÁŠ
čtěte o tématu pátrání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Ples - ilustrační foto
19.02.
Oči pro pláč

Necita rozkradl tombolu dětského plesu, zmizely hračky i koloběžka

Ostravští kriminalisté od víkendu pátrají po neznámém zloději, který rozkradl tombolu pro dva plesy včetně dětského karnevalu. Za oběť mu tak padly například hračky nebo koloběžka.

Svědci pobodání v Olomouci
19.02.
Pomozte je najít

Mladíka v Olomouci pobodali. Policie hledá důležité svědky

Olomoučtí policisté pátrají po muži a ženě, kteří se v sobotu 2. února okolo 22:40 pohybovali ve Smetanových sadech v Olomouci. Nedaleko místa, kde pár zachytily bezpečnostní kamery, byl totiž pobodán teprve sedmnáctiletý mladík. Pachatele se stále nedaří vypátrat.

Zloděj v ostravské MHD
aktualizováno 16.02.
pátrání policie

Drzý zloděj okradl spáče v tramvaji, všechno natočila kamera

Neznámý muž využil ve večerních hodinách toho, že jeden z cestujících v ostravské tramvaji usnul, a při výstupu rychle sáhl pro batoh spícího cestujícího. Z místa pak rychle utekl. Celý čin zaznamenala kamera, policie tak zná podobu pachatele.

Airsoft
aktualizováno 14.02.
Airsoftový střelec

Trolejbus v Jirkově zasáhla střelba! Útočník trefil čelní sklo

Jízdu trolejbusu městské hromadné dopravy v Jirkově na Chomutovsku ve středu kolem desáté hodiny večer narušila střelba. Trolejbus skončil s poškozeným předním sklem. Policisté po střelci pátrají.

Pátrání - IVA
aktualizováno 14.02.
Obrovská tragédie

Iva (39) už se domů nevrátí, našli ji mrtvou na odlehlém místě!

Devětatřicetiletá Iva z Trutnova, kterou blízcí naposledy viděli minulý pátek, se už domů bohužel nevrátí. Je po smrti. Pátrači objevili její tělo ve středu pozdě odpoledne.

Zmizelá matka ze Slovenska
aktualizováno 13.02.
zoufalý manžel pátrá

Zmizelá matka tří dětí: Mohly za její útěk poporodní deprese?

Už měsíc vyšetřuje slovenská policie záhadné zmizení matky tří dětí. Žena nechala doma samotné miminko a slehla se po ní zem. Zoufalý manžel po ní nepřestává pátrat, policie mu však nemůže poskytnout téměř žádné informace. Proslýchá se, že by ženino zmizení mohlo mít souvislost s poporodní depresí, se kterou se léčila.

Pátrání - IVA
aktualizováno 12.02.
Naléhavé pátrání

Iva (39) zmizela neznámo kam, pátrání skončilo tragicky!

Několik dní manžel a děti neviděli manželku a mámu Ivu. Po devětatřicetileté ženě z Trutnova pátrali od pondělí i policisté. Pátrání ovšem mělo nakonec smutný konec.