Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nejdražšího holub na světě vydražen! Jeho cena vás posadí na zadek
aktualizováno včera 16:08
rekord

VIDEO: Nejdražší holub na světě vydražen! Jeho cena vás posadí na zadek

V belgickém městě Ingelmunster padl zajímavý světový rekord - byl zde vydražen nejdražší holub na světě. Za ptáka jménem Armando zaplatil čínský zájemce téměř 1,3 milionu eur. Co s holubem nový majitel udělá, prý zatím neví.

Ruska po zatoulaném losovi hodila kočkou
včera 13:54
VIDEO dal se na útěk

Ženě se zatoulal před dům los, hodila po něm kočku a zahnala ho

Ruské ženy se nezaleknou ničeho. A dokazuje to video, které se v posledních dnech začalo šířit na sociálních sítích. Na sídliště na východě Ruska se zatoulal los, a i když se většina místních bála ke zvířeti přiblížit, obyvatelka jednoho z bytů přišla s šokujícím řešením. Vzala kočku a hodila ji po obrovském zvířeti. Los se lekl natolik, že se dal okamžitě na útěk.

Zvířata v cirkusech
15.03.
Starostovi se to nelíbí

Šok pro český cirkus! Slovenské město je vyhnalo kvůli zvířatům

Vystoupení českého cirkusu zabránil starosta slovenského města Pezinok. Vadilo mu, že v cirkusu vystupují zvířata. Před volbami deklaroval, že takové vystoupení nebude ve městě trpět. Českému cirkusu se něco takového v rámci turné po celé Evropě stalo poprvé. Cirkusáci ale dlouho náhradu nehledali, přijali je v sousedních městech.

Prásk.tv píše:

Pes
čtěte o tématu zvíře na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Liška
aktualizováno 13.03.
nebezpečná nemoc

Na jihu Čech se objevila prašivina! Přenosná je i na člověka

Tři lišky nakažené prašivinou uhynuly nedaleko Černého Dubu na Českobudějovicku. Několik sousedních obcí proto vydalo varování pro majitele psů, aby je v těchto dnech nevenčili navolno - mohli by se totiž nakazit.

Kočičky se zlomenými srdíčky
aktualizováno 08.03.
nový domov

Z množírny se podařilo zachránit 56 koček, stát hledá milující rodiny

Díky intenzivní práci celé spousty lidí, organizace pro záchranu zvířat, útulku a právní kanceláře se podařilo zachránit z množírny v Neratovicích 56 koček. Po dlouhém boji přešlo vlastnictví na stát, který nyní hledá milující rodiny pro všechna nebohá zvířata.

Největší stavba zvířecí říše je vidět i z vesmíru
aktualizováno 08.03.
koření

Úžasná stavba ukrytá tisíce let je vidět i z vesmíru

Nejrozsáhlejší stavba světa, která je dokonce vidět i z vesmíru - ne, nemluvíme ani o pyramidách ani Velké čínské zdi, ale o jen těžko uvěřitelném objevu hromad zeminy, které mají na svědomí termiti. Největší stavbu nejen hmyzí, ale vůbec celé zvířecí říše jsme prozkoumali v Brazílii.

Exekutor zapečetil dlužníkův byt, uvnitř byli uvězněni dva psi
aktualizováno 07.03.
práva exekutorů

Exekutor zapečetil dlužníkův byt, uvnitř byli uvězněni dva psi

V Březové u Sokolova zapečetil exekutor byt dlužníka, ve kterém ale zůstali psi. Jejich majitel se tak k nim nemohl dostat. Exekutorská komora považuje případ za velmi nestandardní a podle námi oslovených právníků exekutor pravděpodobně překročil své kompetence.

Ohromný aligátor nalezený v americké Georgii
aktualizováno 06.03.
neuvěřitelný jedinec

Monstrum v zavlažovacím kanálu, aligátor měřil přes čtyři metry!

Svět nedávno obletěla fotografie ohromného aligátora, zvíře bylo natolik monstrózní, že snímek mnozí považovali za zfalšovaný. Nález více než čtyřmetrového plaza nakonec potvrdil americký Úřadu pro přírodní zdroje státu Georgia, jehož zaměstnanec na fotografii pózuje.

Psí kavárna
03.03.

VIDEO: Dort z masa, sušené ouško nebo sušenky ze štiky. Tohle nabízí psí kavárna

Cukrárna, kde hlavním zákazníkem je pes. Mezitím, co si jeho páníček dopřeje kávu, pes má na výběr ze širokého sortimentu dortíků, sušenek a jiných pochutin. Kusy dortů podávají ve stylových miskách. Že zákazníci u jídla slintají, mlaskají a tlamu si utřou do polštářů, tam nikdo neřeší.

Souboj medvěda a divočáka
aktualizováno 27.02.
jednou za život

Unikátní video z Česka! Muž natočil souboj medvěda a kance

Tohle se jen tak nevidí. Panu Veličkovi se naskytl úchvatný pohled, kterého se v českých lesích nedočká skoro nikdo. V honitbě narazil na medvěda, který zrovna zápasil s divočákem. Člen myslivecké stráže nezpanikařil a navíc smrtelný souboj natočil na video!