Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Marihuana a drogy - ilustrační
aktualizováno 12.03.
skončili v poutech

Na internetu si založili e-shop. Místo elektroniky prodávali drogy!

Drogový e-shop připomínalo počínání skupiny lidí, kterou odhalili detektivové z Národní protidrogové centrály. Marihuana a kokain se prodávaly na internetových tržištích a platilo se za ně virtuální měnou. Zisky šly podle policistů do milionů korun.

Tunel plný drog
aktualizováno 31.12.
Pozdvižení na Floridě

Kapitální úlovek! Rybář vytáhl z moře balík s tajemným obsahem

Opravdu kuriózní úlovek vytáhl o víkendu z moře rybář v okrese Monroe na Floridě. Zaujal ho balík vznášející se blízko u břehu. A když ho vytáhl ven, ukázalo se, že s největší pravděpodobností "ulovil" obří balík drog!

Banány plné kokainu
aktualizováno 26.11.
drogy v polsku

Šok v supermarketu: V banánech našli devět kilo kokainu!

Téměř devět kilo kokainu našel zaměstnanec supermarketu v Polsku. V zásilce banánů dovezené k našim severním sousedům z Jižní Ameriky se našly drogy za nejméně 300 milionů korun.

Prásk.tv píše:

Georgia Cassidy - 1
čtěte o tématu kokain na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Žena pašovala drogy v pohlavních orgánech
aktualizováno 24.10.
Drogy na letišti

Podezřelá cestující na Ruzyni skrývala ve vagíně pytel kokainu

Velký úlovek se v minulém týdnu povedl celní správě na Letišti Václava Havla v Praze. Celníci odhalili Brazilku, která v pohlavních orgánech pašovala více než 400 gramů kokainu. Žena byla následně zadržena.

Výživová poradkyně Tonia Buxton
23.06.
Nesmí ani narozeninový dort

Tahle máma zakázala svým dětem cukr: Je to jako kokain, vysvětluje

Striktním zákazem jakýchkoliv potravin obsahujících cukr překvapila Brity moderátorka a nutriční expertka Tonia Buxtonová. Ta odhalila, že svým čtyřem dětem potraviny obsahující cukr úplně zakázala. Brání se, že má podobné účinky jako kokain.

Policejní honička v Karlíně
08.06.
policejní honička

Zfetovaný řidič prchal před policií! Luxusní auto skončilo na boku

Až výstřely z policejní pistole skončila automobilová honička v pražském Karlíně. Policisté tam pronásledovali kradené luxusní auto, jeho zdrogovaný řidič nakonec havaroval a snažil se utéct. Když ho policisté i díky varovné střelbě chytili, zkolaboval. Záchranáři ho nakonec museli převézt na ARO.

Zabavený kokain
aktualizováno 29.05.
podezřelý balíček

Na nedoručení si muž nestěžoval, nechal si totiž poslat drogy

Poštovní zásilku s kokainem zaslanou ze zahraničí odhalili celníci z Chebu. Policistům se pak podařilo najít i muže, kterému měl být balík doručen.

Školka
18.05.
Myslela si, že je to cukr

Holčička (6) našla u spolužačky ve školce kokain. Strčila ho do pusy

Rodiče žáků mateřské školy na jihu americké Filadelfie jsou v šoku. Jedna z holčiček našla ve batůžku spolužačky pytlíček s bílým práškem. Protože si myslela, že je to cukr, strčila si jej do pusy a snažila se jej rozkousnout. Byl to ale kokain! Policisté teď pátrají po tom, jak se dítě chodící do školky k droze dostalo.

U Brita v Peru našli policisté 32 kilo kokainu
25.03.
Obrovská zásilka

Češka Tereza vezla devět kilo drog, mladý Brit ji hravě překonal!

Peruánští policisté tento týden zatkli v hlavním městě Limě pašeráka drog z Velké Británie, který v kufru skrýval neuvěřitelných 32 kilo kokainu. Češku Terezu, která nyní čeká na soud v pákistánském vězení, tak množstvím narkotik trumfnul skoro čtyřnásobně.

Pellegrini a páratko
aktualizováno 23.03.
Úsměvná kauza

Nosí slovenský premiér v saku kokain? Odpověděl ve videu!

Slováci už od čtvrtka řeší podivné video, v němž hlavní roli hraje nový premiér Peter Pellegrini. A dohadují se, zda mu ze saka vypadla dávka kokainu, či párátko. Ke kauze se nyní vyjádřil přímo Pellegrini.