Hosty pořadu Školní hlášení! byly poslankyně a členka výboru pro vědu, vzdělávání, mládež a sport Jana Berkovcová (ANO) a stínová ministryně školství Renáta Zajíčková (ODS). Okomentovaly aktuální témata, cizí jazyky nebo odklad revize vzdělávání, ale také dlouhotrvající výzvy jako rozpočet, duševní zdraví dětí nebo nedostatek pedagogických i nepedagogických pracovníků ve vzdělávání.