Hostem pořadu Do hloubky s moderátorkou Adélou Snopovou byl právník Marek Antoš. Ten okomentoval rozhodnutí ústavního soudu o tom, že vláda musí pustit prezident Petra Pavla na summit NATO. Také se vyjádřil k rychlosti rozhodnutí a prozradil, jak funguje.