Děti ve školách dostávají vysvědčení, ne všechny z toho ale mají radost. Dobré i špatné známky mohou mít vliv na jejich psychiku. O tom, jak se s dětmi bavit o vyučování a reagovat na známky, pohovořila v pořadu Do hloubky psycholožka Galina Jarolímková, která odpovídala na divácké dotazy.