Více než polovina českých domácností zbytečně přeplácí za elektřinu. Odhalila to analýza společnosti bezDodavatele. Nevhodně nastavená distribuční sazba připravuje Čechy ročně až o tisíce korun. Celkově podle průzkumu loni přeplatili přes 1,3 miliardy korun. Téma do hloubky rozebrala energetická expertka Kristýna Bajer.