Do druhého dílu pořadu TALK! moderátorky Rebeccy Diatilové přijal pozvání bývalý moderátor TV Nova Zbyněk Merunka. Ten prozradil, jak vzpomíná na moderování a na svou kolegyni Evu Jurinovou.
Do druhého dílu pořadu TALK! moderátorky Rebeccy Diatilové přijal pozvání bývalý moderátor TV Nova Zbyněk Merunka. Ten prozradil, jak vzpomíná na moderování a na svou kolegyni Evu Jurinovou.