V Praze se na společné konferenci sešli členové The Audiovisual Anti-Piracy Alliance, významné evropské organizace bojující proti audiovizuálnímu pirátství, jejímž členem se nedávno stala také skupina CME, kam patří i TV Nova. Členství umožní skupině sdílet know-how s dalšími vysílateli a držiteli práv a podílet se na společných iniciativách zaměřených na ochranu televizního obsahu před nelegálním šířením. Více informací zjišťovala reportérka Bára Večeřová.